Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kolczyki z cyrkoniami - POMOCY!!

Kolczyki z cyrkoniami - POMOCY!!

Cześć wam. Chcę wykonać miłą niespodziankę mojej mamie z okazji jej urodzin. Może coś ze srebrnych wisiorków? Dziękuję za ciekawe podpowiedzi i propozycje.

mniszekk

Posty: 17

 
Mnie osobiście podobają się komplety z cyrkoniami. Świetnie nadają się na szczególne okazje. Moje ulubione to prześliczne, delikatne łezki. Świetnie komponują się do wieczorowych strojów. Coś większego z mojej szkatułki to srebrne kwadraty z wzorem nieskończoności z cyrkonii. Do luźniejszego stylu – idealne.

Pacothelllucia

Posty: 21

 
Tak. Kobiece piękno najlepiej dopełniają srebrne komplety. Dobrze jest mieć ich kilka na różne okazje. Kobiety doceniajcie srebro, bo jest za co.

TomekK

Posty: 17

 
Zrobiłam nabycie na http://www.valerio.pl.

Ten sklep z biżuterią proponuje faktycznie godne uwagi wyroby. Poleciłam znajomej i odniosła równie porządne wrażenie, co ja. Nie mają też niebosiężnych cen. Zerknijcie na kategorię srebrne łańcuszki, jest w czym wybierać.

RasiakNorris

Posty: 22

 
Bez wątpienia srebrne wisiorki są dobrym rozwiązaniem na podarunek. Tym bardziej mamie należy się szczery i od serca srebrny drobiazg. Ja swoją mamę obdarowałam ostatnio kolczykami. Biżuteria ma to do siebie, że zawsze się podoba i robi wrażenie.

derums3

Posty: 22

 
Moja koleżanka nabyła sobie ostatnio cudowne kolczyki z cyrkoniami.

Nie jestem zwolenniczką noszenia na co dzień biżuterii, niemniej jednak te mnie przekonały. Pasują niemal do wszystkiego. Polecam więc taki wybór każdej niezdecydowanej czy też panom chcącym wykonać prezent kobiecie.

Misio

Posty: 27

 
Srebro zawsze było i będzie w modzie. Kiedyś jednakże nosiłam złote, teraz gustuję w srebrnych kolczykach. Ja również wybieram trwałe rodowane srebro.

TomekK

Posty: 24

 
Gdybym miała zostać obdarowana prezentem, z całym szacunkiem dla pomysłodawcy srebrne kolczyki by mnie usatysfakcjonowały. Kształt i ich wielkość to rzecz gustu. Gdy jednak nie masz pewności, zadaj kilka dyskretnych pytań. Zresztą i tak będzie zadowolona, bowiem liczy się przecież pamięć i gest.

gregcie@

Posty: 24