Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Biżuteria gwiazd, sprawdzony sklep ?

Biżuteria gwiazd, sprawdzony sklep ?

Hej kochane, szukam ciekawego sklepu odnośnie oferty srebrnych kolczyków. Jak możecie coś polecić to z góry bardzo dziękuję:)

Januszek

Posty: 11

 
Śliczne mają rzeczy. Bardzo mi się podobają tym bardziej, że i ceny są do zaakceptowania:) Gustuję w srebrnej biżuterii, kocham bransoletki, nawet nie muszę mieć naszyjników, łańcuszków. Ale bransoletki to moja podstawa, bez której się nie ruszam. Zakup już się więc szykuje:)

figii

Posty: 14

 
Znalazłam ich ofertę, gdy szukałam srebrnych łańcuszków. Jestem wciąż pod wrażeniem ich oferty, bo jest mega profesjonalna. Podoba mi się.

bartek33

Posty: 16

 
W ogóle nie przywiązuję wagi do złota, kocham srebro. Mam takich błyskotek sporo w swojej kolekcji i wciąż coś sobie dokupuję. Często oglądam też oferty sklepów z biżuterią srebrną w sieci, podoba mi się wiele rzeczy, ale mam jakoś wielkie obawy, czy akurat zamówiony towar przybędzie do mnie taki, jak na zdjęciu. Zdecydowanie bardziej wolę realne zakupy.

Jasio234

Posty: 17

 
No jeśli już mam wykonać jakiś zakup z biżuterii przez internet to na pewno musi być to pewny, sprawdzony sklep. W tym miałam okazję robić zakupy i jestem niezwykle zadowolona. Mąż zakupił mi ładne srebrne kolczyki, jakie pasują świetnie do wielu moich stylizacji. Sklep bez dwóch zdań polecam wszystkim, faktycznie dobra propozycja.

propek1

Posty: 5

 
W tym sklepie mają przepiękne srebrne bransoletki. Jestem pod wrażeniem głównie jeżeli chodzi o kolekcję celebrytka. W ogóle jeżeli chodzi o bransoletki to mam na ich punkcie bzika. Mogę nie mieć kolczyków, pierścionków, lecz bransoletka to dla mnie podstawa.

Posty: 21

 
To sklep z biżuterią srebrną, który jest godny polecenia http://www.valerio.pl. U nich zawsze można znaleźć to co najnowsze i trendy, jak dla mnie to najlepsza oferta sklepu internetowego.

ZaNK3R

Posty: 30

 
W ogóle nie przywiązuję wagi do złota, kocham srebro. Mam takich błyskotek sporo w własnej kolekcji i wciąż coś sobie dokupuję. Częstokroć oglądam też oferty sklepów z biżuterią srebrną w sieci, podoba mi się mnóstwo rzeczy, ale mam jakoś wielkie obawy, czy akurat zamówiony towar przybędzie do mnie taki, jak na zdjęciu. Zdecydowanie bardziej wolę realne zakupy.

andrew66

Posty: 16

 
Pod wielkim wrażeniem obejrzałam całą ofertę tego sklepu. Zwłaszcza spodobała mi się biżuteria celebrytek. Rzeczywiście mają piękne rzeczy. Zafascynował mnie jeden z wisiorków znany na pewno wszystkim, niemniej jednak tu można go nabyć w połączeniu z fantastycznym, oryginalnym łańcuszkiem. Jeżeli chodzi o ich ofertę, to polecam.

TomekK

Posty: 14

 
Tak też polecam sklep, bo można się tam pokusić o sporo fajnych cacuszek. Ceny nawet w miarę. To sklep z biżuterią srebrną, która po pierwsze jest najlepszej jakości i akurat tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam okazję zrobić w nim kilkukrotnie zakupy, więc wiem co wam polecam. Pozdrawiam.

mirekp2005

Posty: 19