Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dobry jubiler

Dobry jubiler

Czy znacie jubilera, który jest w stanie zaprojektować indywidualnie pierścionek zaręczynowy, pod moje potrzeby? Bardzo proszę o kontakty.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Sprawdzaj zawsze próby złotnicze. Z reguły dobre pierścionki złote mają próbę 585. Poniżej tej wartości już narażasz się na zbyt miękką strukturę materiału, a tym samym na potencjał uszkodzeń.

Warszawiak

Posty: 8

 
Sprawdź, czy twoja przyszła żona nie jest uczulona na nikiel. Składnik występuje w wielu obrączkach, ogólnie damskiej biżuterii. Zalecam szczególną ostrożność.

dobryjoy

Posty: 11

 
Złoto ogólnie najbardziej poleca się na zaręczynowy pierścionek, natomiast srebro dobrze pasuje pod obrączki, ewentualnie platyna.

adam289

Posty: 17

 
Dobrze jest przed wyborem ważnej biżuterii zapytać kilku jubilerów, co jest najpopularniejsze i iść nieco inną drogą. Głupio kupić pierścionek, a później widzieć podobne wykończenie wszędzie :)

wicek55

Posty: 13

 
Zalecam biżuterię bez jakichkolwiek skomplikowanych wzorów, bo po prostu strasznie trudno doprowadzić ją do czystości.

mniszek_01

Posty: 21

 
Koszt pierścionków z diamentem waha się w przedziale od 400/500 złotych do kilkudziesięciu tysięcy, ale to już bardziej cele inwestycyjne. Trzeba mieć mocno fachowe oko, aby rozpoznać jakość diamentu, a zatem w miarę tania pozycja też wchodzi w grę.

legia55

Posty: 10

 
Wiem, że marka savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

sesef

Posty: 19

 
Lepiej nie przesadzać z wartością biżuterii, ponieważ dla niektórych kobiet to jednak stres, chodzić w bardzo drogich zestawach, np. za kilkanaście tysięcy złotych. Po prostu duże ryzyko, że coś się stanie :/ Lepiej coś w miarę umiarkowanego, klasycznego kupić.

Kitas

Posty: 10

 
Pomyśl jeszcze o indywidualnym oznaczeniu pierścionka. Grawer często jest bezpłatny, ewentualnie mała dopłata.

Klarka45

Posty: 14