Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

sprzedaż obrusów, dobry sklep ?

sprzedaż obrusów, dobry sklep ?

Poszukuje kogoś kto oferuje sprzedaż obrusów i ma ich naprawdę dużo. Potrzebny mi bardzo duży obrus na ogromny stół dlatego byłoby dobrze gdyby mogli coś dopasować z metra. Kogoś polecacie u kogo coś takiego mogę znaleźć?

serwertus

Posty: 1

 
Mam rolet i nie stosuje firan. Dawniej tak, ale dzisiaj dla mnie to mało praktyczne rozwiązanie. Może jeszcze jakieś krótkie, ale za długie to na pewno nie. Nie podobają mi się takie firany jak to dawniej się stosowało.

amazonn6

Posty: 3

 
Mam rolet i nie stosuje firan. Dawniej tak, niemniej jednak dziś dla mnie to mało praktyczne rozwiązanie. Może jeszcze jakieś krótkie, niemniej jednak za długie to na pewno nie. Nie podobają mi się takie firany jak to dawniej się stosowało.

Gucio

Posty: 8

 
W ogromnych sieciach bez kłopotów proponują na sprzedaż firany i często tam kupuje. Można dopasować dowolne wzory, kolory i rozmiary. Mnie się to niezmiernie podoba.

edyta123

Posty: 14

 
Na sprzedaż obrusy mają tutaj https://sklepanka.pl i zawsze tam kupuje. Według mnie to sklep niesłychanie dobrze zaopatrzony. Mają obrusy dopasowane do konkretnego rozmiaru stołu.

Lupusx

Posty: 9

 
Wiem, że sprzedawanie obrusów, firanek i zasłon w Internecie rozwinęło się bardzo dobrze. Czasu na nic nie ma, a skoro można zdalnie znaleźć super kolory i wzory to trzeba z takiej okazji skorzystać. Sama to robią bardzo często. Lubię zmiany w domu, a właśnie firanki czy zasłony na te super efekty mocno wpływają.

zinger545

Posty: 8

 
Wielokrotnie kupuje gotowe zasłony albo firany, bowiem mam drobne okno. W ten sposób oszczędzamy niezwykle wiele czasu. Sklep wysyła mi następnego dnia firany i zasłony i można je montować. Materiały są niezwykle wysokiej klasy, zatem takie firany albo zasłony służą mi niezwykle długo.

adam289

Posty: 18

 
W domu w salonie mam firankę, ale taką nie za duża. W sypialni wole tylko rolety, a w kuchni żaluzje. Warto stosować to, co dobrze wygląda, ale również to, co jest praktyczne.

pawel253

Posty: 7

 
Kupowałam firany w sklepie internetowym i wymierzyli mi wszystko niezmiernie ładnie. Mieli znaczny wybór materiałów, dlatego chętnie z ich oferty zawsze korzystam. Ceny atrakcyjne, natomiast i termin realizacji jest krótki. Pożądane byłoby wybierać internetową sprzedaż firan, bo można dużo zyskać.

Dziadek

Posty: 5