Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Jakie centra medycyny estetycznej są waszym zdaniem godne uwagi w Katowicach? Najlepiej u kogoś doświadczonego, bo tych nowym klinikom przyznam średnio ufam. Wiadomo, jednak od doświadczenia zależy komfort klienta, obsługi. Mam nadzieję, że temat rozwinie się w fajnym kierunku.

englandrm

Posty: 3

 
Idź wyłącznie tam, gdzie masz faktycznie certyfikowane specjalistki z doświadczeniem. Nawet więcej zapłać. Bezpieczeństwo przy zabiegach medycyny estetycznej to absolutna podstawa.

Lupusx

Posty: 13

 
Poprawa wyglądu po botoksie spokojnie pół roku. A najlepszy efekt masz dopiero po 3 dniach od zabiegu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

beata77

Posty: 13

 
Miałam na szyi trochę znamion skórnych. Skoncentrowane dość mocno i bałam się tego ruszać przez lata. Trafiłam w końcu na konsultacje do kliniki dr Lenartowicz w Katowicach. Zdecydowałem się usunąć i praktycznie od ręki. Nic nie widać. Skóra normalnie się wyrównała. Dostałam bardzo konkretne zalecenia, jak mam o siebie dbać. Jakbym miała wrócić gdzieś na zabiegi to na pewno do nich. Polecam.

helloo333

Posty: 15

 
Też mam bardzo dobre doświadczenia z botoksem, bo nie tylko na zmarszczki, ale właśnie na bruksizm, problemy ze stresem bardzo skuteczny wypełniacz.

propek1

Posty: 18

 
Weź sobie na początku peeling medyczny. Moim niektórym koleżankom dał dużo dobrego pod względem wyrównania cery. Nie musisz od razu w botoks inwestować. Podpowiedzą ci już w gabinecie. Można zadzwonić, albo wysłać maila, na pewno odpowiedzą rozsądnie.

wisła1905

Posty: 8