Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Medycyna estetyczna wilanów

Medycyna estetyczna wilanów

Dziewczyny, gdzie w Warszawie chodzicie na zabiegi przeciwzmarszczkowe? Co wam w ogóle najbardziej pomaga?

andrew66

Posty: 11

 
Na twarz doradzam zabiegi witaminowe, uzupełnienie kolagenu. Najważniejsze w zabiegach na zmarszczki jest moim zdaniem przywrócenie właściwego mikrokrążenia. Zwykły kosmetyk niestety takiej efektywności nie daje.

Julian

Posty: 16

 
Na stronie dobrego gabinetu piękna powinien znaleźć się dział z metamorfozami dotychczasowych klientów. To bardzo pomaga w ocenie faktycznej efektywności zabiegu. Doradzam zerknąć :)

Marioleczka

Posty: 7

 
Naprawdę sporo ćwiczyłem (siłownia 3 dni w tygodniu), do tego dieta dla endomorfika, ale tkanka tłuszczowa na brzuchu utrzymywała się strasznie. Pomogło mi dopiero wymrażanie tłuszczu. Po trzech zabiegach uzyskałem wynik, jaki chciałem. Zabieg mi zaoszczędził prawdopodobnie rok treningów, dlatego polecam. Nie ma w tym żadnego oszukiwania. Korzystałem z oferty Santhiya(www.santhiya.pl) na Wilanowie, bo akurat mieli promocję. Efekt jest przyznam niesamowity.

brzoza78

Posty: 21

 
Z doświadczenia wiem, że najlepiej wytypować jeden gabinet medycyny estetycznej i postarać się o kartę lojalnego klienta. Do tego inwestuj zawsze w cykle zabiegowe, bo wychodzi taniej, a do tego większa efektywność.

Fanatyk

Posty: 14

 
Terapie kwasem hialuronowym polecam, bo to naturalny składnik organizmu, ale z czasem musisz wprowadzać z zewnątrz, np. kremami i preparatami, żeby zachować idealne nawilżenie. Lepszej drogi do szybkiego odmłodzenia nie znam.

johncena67

Posty: 16

 
Po każdej kuracji na odchudzanie, nawet przy modelowaniu ciała monitoruj efekt jo-jo. Przyda się utrzymanie zdrowej diety już praktycznie cały czas, żeby nie stracić efektów zabiegu.

pawel253

Posty: 13

 
Chodzę od czasu do czasu na zabiegi przeciwzmarszczkowe. Zauważyłam, że też dieta pomaga na zmarszczki, szczególnie potrawy związane z przyśpieszeniem metabolizmu i minimum 1.5 litra wody dziennie. Skóra się robi wtedy bardziej elastyczna.

Gruszek2

Posty: 16