Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mobilna kosmetyczka

mobilna kosmetyczka

Przymierzam się do zrobienia makijażu permanentnego. Decyzja podjęta, ale kosmetyczki nie znam, która zrobi w dobrej cenie, dobrze i koniecznie u mnie w domu, bo nie bardzo lubię chodzić po gabinetach. Jak macie doświadczenia z kimś sprawdzonym w okolicach Sosnowca to dajcie znać w wiadomości do mnie lub w komentarzu. Dziękuję i pozdrawiam :)

amrmas22

Posty: 7

 
Koniecznie zapytaj, czy mobilna kosmetyczka dojedzie do ciebie bezpłatnie, bo można się nieźle naciąć przy ustalaniu szczegółów współpracy ;)

Black_Riot

Posty: 11

 
Kosmetyczkę zawsze się dobiera po portfolio. Nie ma od tego odstępstw. No i porównuj trwałość zabiegu w stosunku do cennika.

Black_Riot

Posty: 17

 
Mobilna kosmetyczka jest zdecydowanie tańsza, a w wielu przypadkach lepsza, bo działa sama i musi dbać o własną reputację. To się jednak liczy. W gabinetach z reguły idzie taśmowo, a jak kosmetyczka dojeżdża do ciebie to jest zupełnie inna jakość współpracy.

kondziu

Posty: 14

 
Jak masz łamliwe paznokcie to poproś kosmetyczkę, żeby ci poleciła dobrą odżywkę. Niskiej jakości hybrydy mogą wpływać na osłabienie paznokci, więc lepiej nie ryzykować moim zdaniem.

Klara323

Posty: 3

 
Koszt makijażu permanentnego u dobrej kosmetyczki to w okolicach 700 – 1000 złotych. Dwa lata trwałości spokojnie i czasami dochodzą zniżki przy nawiązaniu dłuższej współpracy. Warto w takki sposób szukać. U mnie po makijażu permanentnym nie było żadnych skutków ubocznych.

namok

Posty: 1

 
Według mnie manicure hybrydowy wygląda dłużej świeżo i cenowo bardzie się opłaca. Dobra kosmetyczka zrobi na 2 – 3 tygodnie trwałe hybrydy. Jak jest niższa trwałość to możesz samodzielnie ocenić jakość.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Zwracaj uwagę, czy mobilna kosmetyczka pracuje na jednorazowych akcesoriach. Higiena jest przy takich usługach najważniejsza.

ZERO-00

Posty: 12

 
Robiłam makijaż permanentny ust i brwi u pani Karoliny Kwiecień. Wyszło lepiej i taniej niż w gabinecie stacjonarnym. Do tego korekta w cenie podstawowej po miesiącu mniej więcej. Wiem, bo przeglądałam różne oferty zanim się ostatecznie zdecydowałam. Higieniczne na wysokim poziomie. No i dojazd do Sosnowca za darmo pozytywnie mnie zaskoczył. Kiedyś u innej kosmetyczki mobilnej musiałam dopłacać za przyjazd, a tutaj bezpłatnie. Telefon zostawiam 511 586 511 i stronę pani Karoliny a href="http://gabinetcarlady.pl/">gabinetcarlady.pl

reavan

Posty: 5

 
Noszę hybrydy non stop i nic mi się z paznokciami nie dzieje. Trzeba tylko racjonalnie podchodzić do zabiegu.

plertoo3

Posty: 11