Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Implanty katowice

Implanty katowice

Potrzebny jest mi gabinet w Katowicach, w którym wstawiają implanty zębowe. Ktoś, coś? Udał się wam taki przeszczep, a może znacie kogoś kto z takiego zabiegu korzystał? Z tego co wiem to różnie może być. Jednak implant to jest dla organizmu ciało obce i różnie może nasz układ zareagować.

bruklin187

Posty: 8

 
Różne są przypadki jeśli chodzi o implanty i ich akceptację przez organizm. Znam osobę której organizm taki właśnie implant zębowy odrzucił. U mnie wszystko jest w porządku. Zęby miałam robione na oś Tysiąclecia w Katowicach w Nowadent. To większe centrum, ale generalnie można się poczuć na miejscu bardzo swobodnie i pewnie. Obsługa sympatyczna, dobry lekarz który mi wszystko od początku do końca wyjaśnił, także wiedziałam czego się spodziewać. Na stronie nowadent.pl jest dokładny opis wszystkich usług jakie robią, a trochę ich poza implantami jest.

edward00

Posty: 13

 
Dobre mam doświadczenia z Nowadent i doktorem Nowińskim. Implant wszczepiony, przyjął się, ząb jest już w całości odbudowany. Nie mam zastrzeżeń. Od razu wiedziałem jakie to będą mniej więcej koszty także obyło się bez jakiś niespodzianek pod tym kątem. Telefon do gabinetu jest na nowadent.pl. Tutaj też można sobie więcej o implantach poczytać. Oni instalują Keystony które są z dożywotnią gwarancją.

Lupusx

Posty: 9

 
Teraz ogólnie to jest bardzo dużo gabinetów gdzie implanty wszczepiają. Ja się zgłosiłem do Nowadent – nowadent.pl. Profesjonalne podejście, jasne warunki cenowe bez naciągania na jakieś dodatkowe koszty. Jeśli nic się nie zmieniło to pierwsze badanie jest bezpłatne i też zdjęcia uzębienia robią darmowo na miejscu, nie trzeba jeździć po mieście i gdzieś szukać punktu gdzie mają całą aparaturę.

wacek22

Posty: 16

 
Powiem, że ja to całymi latami odkładałam temat implantu...ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Mi takiego zęba odbudowywali w Nowadent ( nowadent.pl). Profesjonalna obsługa, implant jest tytanowy i ładnie się przyjął, nie było jakiś odrzutów, a wiem, że się potrafią zdarzać. Dużo tutaj zależy od jakości implantu, jeśli słyszę że gdzieniegdzie wszczepiają implanty po kosztach, to ja bym takie miejsca omijała, bo to najpewniej oznacza, że sam implant jest kiepskiej jakości.

wrrraak22

Posty: 10

 
W Nowadent robią implanty solidnie. Mam u nich wykonane dwa i żadnych problemów jak do tej pory. Totalnie nie czuję różnicy między nimi a naturalnymi, trzeba przyznać że się idealnie wpasowały i przyswoiły przez organizm. Na wizycie wszystko jasno tłumaczą – jak zabieg wygląda, ile wszystko będzie trwało itp. Kontakt do centrum można przez ich stronę znaleźć – nowadent.pl.

edyta123

Posty: 11

 
Dobrą robotę w moim przypadku zrobili w centrum stomatologicznym Nowadent w Katowicach na ulicy Piastów. Prowadzą swój serwis na stronie nowadent.pl. Umówić na wizytę można się telefonicznie. Pierwsze badanie jest gratis, podobnie jak zdjęcia na miejscu też robią za free. Sympatyczna obsługa, miałem pełną informację co do łącznych kosztów i też tego jak będzie wszczepienie w ogóle wyglądać, jak długo się wszystko będzie goić i jak to w czasie w ogóle się będzie kształtować.

matek562

Posty: 18