Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sól do kąpieli

Sól do kąpieli

Ćwiczę od pięciu miesięcy intensywnie na siłowni, sporo biegania. Niestety poważne problemy zdrowotne zmusiły mnie do zmiany stylu życia, albo stety :) Jestem bardzo zmęczony po treningach, ciało boli. Zastanawiam się, czy macie sprawdzone sposoby na szybki relaks i odzyskanie energii, ale bez tabletek przeciwbólowych :)

Marioleczka

Posty: 3

 
Od dawna kąpieli w soli używam, żeby zapanować nad cellulitem i efekty są zbliżone do dość drogich zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Trzeba tylko systematycznie stosować.

amrmas22

Posty: 7

 
Byłem w sanatorium rok temu i tam mnie nauczyli kąpieli w soli właśnie, bo działa bardzo skutecznie praktycznie na wszystko. Regeneracja mięśni, stawów, moc mikroelementów z soli przedostaje się do ciała. Z tych lepszych to na pewno solbochenska.pl. Biorę u nich zawsze wiadra po 6 kg mniej więcej, bo sól bez konserwantów. Na to trzeba zwracać szczególną uwagę. Bo takie zwykłe sklepowe sole to więcej szkody niż pożytku.

Posty: 5

 
Moja babcia dobrą solą do kąpieli praktycznie wyleczyła zapalenie stawów, przynajmniej początku schorzenia. Lekarz dobry polecił od medycyny naturalnej, ale nie jakiś szarlatan. Ludzie od dawna stosowali takie metody regeneracji, więc nie warto z nich rezygnować.

wiesław11

Posty: 11

 
Z solą w kąpieli mam miłe przeżycia, bo moja mama w dzieciństwie non stop u mnie i brata to stosowała. Myślę, że faktycznie mam lepszą skórę od przeciętnego człowieka. Ogólnie wiele pochwał słyszałam na ten temat właśnie. Podejrzewam, że duża zasługa soli.

yarofe

Posty: 10

 
Jak soli używasz do pielęgnacji ciała to warto jeszcze dokupić lepszej jakości krem regeneracyjny. Wtedy masz największą synergię :) Skorzystaj, bo takie połączenie naprawdę dobrze działa.

Posty: 9

 
Po całym dniu siedzenia przed kompem kąpiel z solą minimum 20 – 30 minut jest w moim przypadku zbawienna. To właśnie od soli podejrzewam nie mam sztywności w mięśniach, a w ogóle się nie rozciągam i średnio u mnie z aktywnością fizyczną. Od dawna stosuję.

Gruszek2

Posty: 6

 
Codziennie soli nie stosuj, ale raz w tygodniu maksymalnie większą dawkę i sprawdzaj, jak ciało reaguje. Masz też sole dedykowane, np. osobom aktywnym fizycznie z działaniem podobnym do maści rozgrzewających. Świetna sprawa.

polekk6

Posty: 18

 
Według mojej wiedzy to sól odtruwa organizm, więc wskazana ludziom z nadwagą, nawet drobną i z wypryskami, trądzikiem, wszelkimi zmianami skórnymi.

transerwis

Posty: 23