Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Jakie macie wrażenia po botoksie zastosowanym na bruksizm. Od kilku miesięcy mnie problem męczy, podobno tylko botoks pomaga, wyczerpałam opcje terapii stomatologicznych, a bardzo się boję o utrzymanie w miarę normalnego stanu uzębienia. Mam dopiero 36 lat. Możecie mi pomóc podjąć jakąś sensowną decyzję. Uprzedzam, że mieszkam obecnie w Katowicach.

alla

Posty: 2

 
Spróbuj też osocza bogatopłytkowego, szczególnie na potrzeby skóry wrażliwej. Do 1000 złotych powinnaś się zmieścić. Poza tym dziękuję za polecenie kliniki, nie wiedziałam nawet, że takie dobre działają w Katowicach.

audi80

Posty: 18

 
Jak musisz często botoks ogarniać to bym na twoim miejscu też popracowała nad mimiką. Doradzał mi lekarz medycyny estetycznej właśnie takie podejście, żebym się bardziej rozluźniała, medytowała. Pracuję w trudniejszych warunkach, stąd problem.

Wwalczuś

Posty: 6

 
Latami dbałam o siebie, ale niestety procesów starzenia nie powstrzymasz zwykłymi kosmetykami, tylko w końcu trzeba się zdecydować na coś poważniejszego. Pomógł mi bardzo kwas hialuronowy u dr Lenartowicz w Katowicach. Korekta zmarszczek kompleksowa, połączenie kwasu hialuronowego z osoczem bogatopłytkowym i z czasem jeszcze doszło kilka dodatkowych zabiegów. Miałam zwiotczałą skórę można powiedzieć. Wyglądałam bardzo staro po przekroczeniu 40 lat, a kwas hialuronowy mnie doprowadził mniej więcej do poziomu 36 lat, jakbym tak miała porównać. Niektórzy nawet dają lepsze wyniki, ale to pewnie wynika z grzeczności. Sama odejmuję 4, a i tak jestem bardzo zadowolona. Warto http://lenartowiczclinic.pl/.

Gerda

Posty: 22

 
Zawsze możesz dopytać o konkretny preparat i sobie porównać jakość. Raczej salony medycyny estetycznej takiej wiedzy nie blokują klientkom.

andrew66

Posty: 12

 
W mezoterapii mikroigłowej masz po prostu kontrolowane uszkodzenie skóry, trochę może zbliżone do peelingów specjalistycznych w celu regeneracji. Ja bym jeszcze przy okazji wyboru mezoterapii zalecała odstawienie alkoholu, słodyczy ogólnie.

Grażyna12

Posty: 3

 
Botoks ma zastosowanie nie tylko na zmarszczki, ale właśnie pod leczenie bruksizmu. Sama korzystałam i przyznam, że napięcie głowy praktycznie w całości ustąpiło. Trzeba raz na jakiś czas powtarzać, ale to nie jest już jakiś kosmiczny wydatek.

englandrm

Posty: 5

 
Dieta działa też cuda na skórę, więc jak siedzicie dziewczyny teraz w domu to warto o kwestię zadbać szczególnie.

aśkaoop

Posty: 17

 
Na pewno pojawią się promocje w gabinetach medycyny estetycznej, więc radzę się przygotować, wytypować dobrych specjalistów i po prostu obserwować, może nawet zawczasu się umówić.

Kostek7

Posty: 18