Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Co na pasożyty

Co na pasożyty

Podobno każdy człowiek jest nosicielem pasożytów. Chciałabym to potwierdzić w dyskusji i podjąć temat walki z pasożytami naturalnymi sposobami. Wiem, że temat niezbyt miły, ale mam nadzieję, że coś sensownego uda się wymyślić. Pozdrawiam serdecznie.

andrew66

Posty: 8

 
Czasami wystarczy przywrócić równowagę kwasowo – zasadową w organizmie, żeby pozbyć się większości pasożytów. Na czas walki z pasożytami zrezygnuj z alkoholu i cukru.

Czarek56

Posty: 5

 
Najgorzej, że pasożyty przechodzą stopniową ewolucję i przyzwyczajają się do norm życia współczesnego człowieka. Tak słyszałam u lekarza przy terapii. U niektórych całe życie pasożyt się nie objawia, ale jednak składniki odżywcze pobiera, a człowiek przez to gorzej się czuje cały czas. Profilaktyka jest zatem bardzo wskazana.

Sebo

Posty: 21

 
Wszystkie gorzkie rzeczy pomagają na pasożyty, bo po prostu je trujesz bez skutków ubocznych.

Grabow12

Posty: 9

 
W Polsce wszy, objawy od pierwotniaków, świerzb, tasiemce ludzkie to niestety bardzo popularne pasożyty w dalszym ciągu. Szczególnie dzieciaki przenoszą z piaskownic, po zabawie ze zwierzakami, przez dotykanie brudnych rzeczy. Profilaktycznie czosnek. Jak nie pomaga to coś w stylu ecoDetox.

Grabow12

Posty: 14

 
Badania kału się robi na obecność pasożytów. Powiem ci, że praktycznie u każdego coś wychodzi. Jedz więcej gorzkich rzeczy to się oczyścisz.

stopiw7

Posty: 17

 
Nawet trądzik może być spowodowany pasożytami, więc najlepiej przejść się na diagnostykę do laboratorium.

Kuniarz

Posty: 13

 
Nie jedz nigdy surowego mięsa. Wysoka temperatura zabija pasożyty, więc stosowanie wrzątku jest ważne w profilaktyce.

wigry00

Posty: 10

 
Higiena jest najważniejsza i warto zwracać uwagę przy dotykaniu innych ludzi, czy nie mają czerwonych rąk, czy dziwnej wysypki. U mnie standardowa zasada, bo kiedyś miałem świerzb i jednak straszna sprawa. Na dłuższą metę nie da się normalnie funkcjonować.

audi25

Posty: 11

 
Na pasożyty wewnętrzne spokojnie czosnek, ekstrakt z zielonej kawy, herbaty, gorzkiej pomarańczy, ewentualnie dopasowana do organizmu dawka CLA. Szukaj takich preparatów ze składem. Powinny być.

21gregorek

Posty: 18