Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kwas hialuronowy w Marbella, polecicie ?

kwas hialuronowy w Marbella, polecicie ?

Zastanawiam się czy nie wstrzyknąć sobie kwasu hialuronowego w Marbelli. Słyszałam, iż tam mają super specjalistów. Chce się pozbyć zmarszczek, lecz chce żeby to było faktycznie bardzo bezpieczne, wobec tego dajcie znać jak to wygląda?

wieszdo87

Posty: 1

 
Można robić różne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam naprawdę są bardzo dobrze przygotowani. Jakoś im bardziej ufam niż naszym specjalistom. Widać ze mają same znane gwiazdy, które korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Korzystałam z różnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam piękne i jędrne. Super jak dla mnie.

Yuri20

Posty: 4

 
Polecam zabiegi bótox w marbelli w http://www.marbea.es/shop/. Znają się na tym niezwykle dobrze. Znam kilka ludzi włącznie ze mną, które są zadowolone z efektów.

matek562

Posty: 21

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, natomiast ma blisko do Marbelli, wobec tego mogę zbadać, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze konieczne, natomiast kto wie?

syrena88

Posty: 16

 
Mnie się marzą piękne usta, ale na razie nie mam na to czasu. Może w przyszłym roku się wybiorę. Akurat jadę do Hiszpanii to przy okazji można załatwić przyjemne z pożytecznym. Już nie mogę się tego doczekać.

pawel253

Posty: 2

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu dużo osób, które znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

e_petelka

Posty: 9