Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

leczenie wrastających paznokci Londyn

leczenie wrastających paznokci Londyn

Usuwanie wrastających paznokci, w jakiej klinice w Londynie sobie zrobić taki zabieg? Gdzie byliście i faktycznie jesteście zadowoleni z efektu?

Maalone

Posty: 3

 
Teraz można się łatwo zdiagnozować przez internet i potem do lekarza to już ludzie idą tylko z instrukcją – co mi jest i jak leczyć :P Lekarzy to bardzo irytuje....

eror81

Posty: 4

 
Do usuwania wrastających paznokci to przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni sprzęt a po drugie też wyczucie. Ja nie mam bladego pojęcia gdzie coś takiego zrobić w UK, a już trochę tu pomieszkuję.

Marioleczka

Posty: 3

 
Na szczęście żyjemy w takich czasach że z każdym defektem lekarze są sobie w stanie poradzić. Nie takie rzeczy się koryguje jak krzywe palce czy wrastające paznokcie. Kiedyś ludzie nie mieli takich możliwosci.

TomekK

Posty: 3

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

Marioleczka

Posty: 6

 
Ja to ciągle się dowiaduję od znajomych o kolejnej super klinice w Londynie, każda osoba poleca mi zupełnie inne miejsce...i weź tu bądź mądry pisz wiersze I wybierz dobrze:P

Zdzichu 

Posty: 6

 
Na lekarza łatwiej trafić dobrego w UK niż w Polsce. Nie wiem z czego to wynika ale mam takie odczucia że tutaj jakby bardziej ludziom zależy na pacjencie, też nie są tak obłożeni pracą, więcej czasu poświęcają podczas wizyty na rozmowę.

wigry00

Posty: 12

 
Super się zajęli moimi wrastającymi paznokciami w klinice w dzielnicy Clapham. Mają swoją stronę internetową na sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Dobry kontakt jasne warunki bardzo nowoczesne wnętrza i wyposażenie na miejscu.

Dragon

Posty: 11

 
Nie wiem gdzie takie operacje na palcu robią. Ja to w ogóle raczej częstym gościem w różnych przychodniach gabinetach czy klinikach to nie jestem.

090913123

Posty: 11

 
Najbardziej to się boję bariery językowej u lekarza. No jednak lekarzowi to bym wolał wszytko wytłumaczyć precyzyjnie, a nie na migi na zasadzie – no weź sie domyśl :P

chksfans

Posty: 6