Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Salon piękności Opole

Salon piękności Opole

Depilacja w Opolu – gdzie, jak i za ile? Będę wdzięczna za wasze doświadczenia z salonami. Nie ukrywam, że stresuję się przed takim zabiegiem, boję się że będzie bolało także zależy mi naprawdę delikatnym i profesjonalnym podejściu.

3

Posty: 4

 
Bardzo ładnie mi brwi pani Agnieszka zrobiła w gabinecie na Staromiejskiej, mogę ich polecić. Henna wyszła super, dobra regulacja, wszystko wyszło bardzo naturalnie i modnie. Namiar do nich i cennik wisi na .

Lupusx

Posty: 2

 
Chętnie bym sobie brwi wyregulowała jakoś bardziej profesjonalnie bo to co sama działam to wiadomo że jest małą improwizacją, sam sobie człowiek nie zrobi tak dokładnie i dobrze jak zawodowiec.

Marioleczka

Posty: 12

 
Niezłe ceny jak na zabiegi typu mikrodermabrazja czy kuracje kwasami mają w salonie Fashion on Beauty, zaczęłam do nich jeździć od zeszłego roku i sobie chwalę. Pani Aneta zawsze uśmiechnięta dobrze doradzi, nie naciąga na niepotrzebne sesje i wizyty byle tylko salon zarobił, a z takim podejściem się w innych miejscach spotykałam.

bogowie4

Posty: 15

 
Ja to polecam zabiegi na stopy, są mega przyjemne i zresztą druga sprawa że o stopy warto dbać, a mało osób zwraca na nie uwagę a jednak naskórek chyba nigdzie się tak nie ściera jak na piętach choćby.

Jacuś

Posty: 13

 
Mi już w dwóch różnych gabinetach w ostatnim czasie schrzaniono manicure także teraz to już się boję gdziekolwiek umawiać w ogóle na wizytę. Nie jest łatwo dobrą kosmetyczkę znaleźć niestety.

Marko

Posty: 7

 
Moja mama wiem że zaczęła gdzieś do kosmetyczki jeździć na zabiegi odmładzające ale gdzie dokładnie ona się umawia to będę musiała dopytać, bo nie pamiętam nazwy tego gabinetu.

Laseczka

Posty: 21