Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Dobre, sprawdzone dermokosmetyki zapobiegające starzeniu się skóry – gdzie kupić, co stosujecie u siebie? Coś z koenzymem Q10 myślę, że bym sobie kupiła ale jestem otwarta też na inne propozycje, o ile faktycznie pomagają i nie mają jakiś skutków ubocznych, bo o interwencji typowo medycznej to nie myślę.

beata77

Posty: 8

 
Duża jest różnica w cenie między kosmetykami zwykłymi a naturalnymi? Jak to widzicie? Bo jak się pojawiały pierwsze sklepy z ekologicznymi kosmetykami to pamiętam, że rozrzut w cenach potrafił być spory i zawsze mnie to odrzucało od takich preparatów.

Julian

Posty: 16

 
Lepiej zawczasu zadbać o dobre kosmetyki i generalnie pielęgnować swoją skórę niż potem korzystać z bardziej inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Ja wychodzę z takiego założenia także kosmetyków stosuję sporo i też nie żałuję pieniędzy na SPA itp.

amrmas22

Posty: 6

 
Rewelacyjną maseczkę algową wyłowiłam sobie nie tak dawno w sklepie na stronie e-naturalne.pl. Nazywa się to – złota maska algowa z olejem ze skórki pomarańczy. Moja skóra ma tendencję do przetłuszcza, bywa mocno ociężała a teraz mogą sobie ją szybko oczyścić i to głęboko a nie tylko z wierzchu. Przygotowanie jest proste i nie zajmuje dużo czasu, chodzi o połączenie ze sobą neutralnego żelu i fazy ze skoncentrowanymi składnikami czynnymi.

Yuri20

Posty: 10

 
Mam siostrę kosmetyczkę i wiem, że ona dużo zabiegów robi na bazie naturalnych kosmetyków. Sama tworzy niektóre mieszanki zamiast kupować gotowe balsamy czy kremy, bo wtedy dokładnie wie co jest w składzie, a jak się kupuje gotowca to zawsze trzeba mniej lub więcej ale zaufać producentowi.

E-GOista

Posty: 16

 
Moim zdaniem naturalne kosmetyki są o tyle lepsze bo mniej skórę obciążają i też mniej wysuszają. Nawet czytałam kiedyś jakiś artykuł w sieci na ich temat i to było potwierdzone naukowo, że ekologiczne kosmetyki zachowują ciało w dużo lepszym nawilżeniu.

wieslawek

Posty: 17

 
Trudno mi jakiś sklep polecić bo w sumie ja kupuję głównie kosmetyki w sieciówkach, także z naturalnymi kosmetykami to nie mam większych doświadczeń. Ale wiem że moja szwagierka takie olejki i kremy stosuję to dopytam.

dawid123

Posty: 9