Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

woda siarczkowa

woda siarczkowa

Kosmetyki z wodą siarczkową – gdzie zamówić, gdzie kupić? Jaką firmę, która robi takie preparaty na bazie wody siarczkowej byście doradzili? Po których preparatach faktycznie widać najlepszy efekt jeśli chodzi pielęgnację skóry???

pawel253 

Posty: 3

 
Na pewno warto szukać sprawdzać kosmetyki i ostatecznie stosować te na które skóra najlepiej reaguje. Ale z doświadczenia wiem że mało komu się chce większa uwagę do tego przywiązywać i kupujemy rzeczy pierwsze z brzegu.

Grabow12

Posty: 5

 
Naturalne kosmetyki jak najbardziej mogę polecić tylko że ogólnie one są dość kosztowne. Sama parę razy kupowałam sobie naturalny szampon ale tylko okresowo, potem znowu zamieniałam na zwykły z drogerii bo takie są po prostu dużo tańsze.

Qwumer56

Posty: 12

 
Ja mam to szczęście że raczej cerę mam bezproblemową, podobnie włosy. Ale z kolei moja siostra to musi już uważać na to jakie kosmetyki stosuje bo niestety ale skórę ma wybitnie drażliwą.

Mechanik

Posty: 28

 
Odkąd pamiętam to mam problem z cerą, albo jakieś wypryski, albo przebarwienia i w zasadzie skóra ciągle się świeci, przetłuszczona, nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić...byłam u lekarza ale całe te leczenie to tylko zmarnowane pieniądze na ten moment.

namedal6

Posty: 5

 
Na szczęście łuszczycy nie mam, ale z drugiej strony ten mój łupież to też nie jest przyjemna sprawa. Wiecznie znajduję na ubraniach biały proszek, a już jak mam coś czarnego na sobie to widać to strasznie, jak tynk ze ściany dosłownie. ;(

Posty: 6

 
Naturalne kosmetyki mają też przewagę że z tego co wiem nie przesuszają tak skóry jak cała reszta. Nawet te markowe kosmetyki nawilżające to de facto ponoć bardziej skórę dosuszają niż miałyby cokolwiek nawilżyć.

pawel253

Posty: 15

 
Ja już próbowałam chyba całej tablicy mendelejewa żeby pomóc sobie z łuszczycą i efekty są mizerne. Chodze od lekarza do lekarza i co jeden to większy magik który tylko potrafi przepisywać kolejne nic nie dające leki. Ech .

tasdefleja

Posty: 11

 
Naprawdę naturalny skład bez domieszek masz w kosmetykach dr Duda. To są produkty uzdrowiskowe zrobione z wodą siarczkową z Buska Zdroju. Firma jest rodzinna, stawiają na jakość przede wszystkim ale z drugiej strony ceny biorąc pod uwagę naturalny skład mają dość przystępne. Można ich rzeczy kupować w aptekach czy sklepach zielarskich w całej Polsce. Najnowszym moim nabytkiem jest ten żel siarczkowy – drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/zel-siarczkowy. Można sobie robić domowe kąpiele jak w uzdrowisku.

Julian

Posty: 22

 
Żeby zadbać o swoją cerę, czy o włosy to warto też pomyślec nad dietą. Jednak dużo jest prawdy w tym stwierdzeniu – że jestem tym co jem. Ja odkąd jem więcej warzyw i owoców to widzę jak mi się włosy czy cera poprawiły.

Różyczka

Posty: 10