Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dodmowa siłownia

dodmowa siłownia

Siemka. Chciałbym sobie do piwnicy gdzie mam taką małą prowizoryczną siłownię sprawić drążek do podciągania. Ktoś, coś? Skąd zamawialiście? Jakie polecacie, a jakie ewentualnie odradzacie?

matek562

Posty: 5

 
Dla mnie najważniejsze przy sprzęcie na siłowni jest to, żeby była możliwość regulacji, wiadomo każdy jest inny, ma inną sylwetkę, inną wagę itp. więc tutaj jak największa możliwość dopasowania ławeczki czy innego sprzętu jest super ważna.

dobrusia

Posty: 19

 
Najważniejszą partą ciała jest według mnie brzuch, to jest coś takiego jak silnik w samochodzie, trzyma całą sylwetkę, takie swoisty napęd i warto właśnie te mięśnie szczególnie ćwiczyć imo.

andrew66

Posty: 17

 
Nie mam ostatnio motywacji do treningu, jakoś mi przeszła, miałem przez kilka miesięcy ale wyników większych nie widziałem i też zaangażowanie spadło przez to.

Wojciech24

Posty: 8

 
W temacie ławeczek, czy stojaków to marka K Sport jest w porządku, robią solidne, funkcjonalne i praktyczne modele, cały asortyment jest na stronie ich sklepu do podejrzenia – k-sport.com.pl.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Mnie brat namawia żebym się z nim na trening krav magi zapisał ale trochę się czaję. Ktoś może trenował coś takiego, można oberwać, czy raczej polecacie?

turkier

Posty: 16

 
Dawno niczego nowego sobie do siłowni nie kupowałem tak prawdę powiedziawszy, a w sumie jakieś nowe cięższe hantle by się przydały bo te co mam to są dla dzieci.

SABUR

Posty: 25

 
Ogólnie moim zdaniem sprzęt do siłowni jest stosunkowo tani, o ile ktoś nie chce sobie całego atlasu kupić bo takie urządzenie to tak z 1,5 do 2 tyś trzeba wydać spokojnie, ławeczki są sporo tańsze.

codePerformance

Posty: 14

 
Sprzęt do siłowni w sumie wcale nie jest taki drogi jak myślałem. No chyba że ktoś chce kupić orbitrek, bieżnię elektryczną czy cały atlas to wtedy rzeczywiście koszty są sporawe.

wigry00

Posty: 8

 
U mnie w mieszkaniu najważniejszym sprzętem do ćwiczeń jest...mata ;) Najważniejsze żeby było się na czym położyć, wyłożyć do planku choćby i reszta mi jest zupełnie zbędna.

Seba123

Posty: 32