Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Jak wyrównać poziom cukrów

Jak wyrównać poziom cukrów

Co myślicie o naturalnych metodach walki z cukrzycą? Profilaktyka, naturalne suplementy, jeszcze coś innego?

Lupusx 

Posty: 3

 
Mi cukier zawsze spada, jak nic nie zjem. Niestety niektórzy mają mocne uwarunkowania genetyczne i trzeba się cały czas w diecie pilnować.

TomekK

Posty: 8

 
Otyłość to jest duży problem, a wtedy masz i z cukrem problemy, więc warto jednak sobie większą dietę zaplanować :) Może jakieś postanowienie noworoczne większe?

oooo_ooo

Posty: 3

 
Trzeba koniecznie przy problemach z cukrem unormować wagę. To jest kluczowa sprawa. Później zupełnie człowiek lepiej się czuje, nawet jeżeli trzeba jakąś farmakologię wprowadzić.

Klarka34

Posty: 19

 
Brałam leki moczopędne to poziom cukru skakał, zagrożenie cukrzycą, ale to przez leki, więc warto sprawdzić, czy czegoś podobnego nie masz u siebie.

johncena67

Posty: 25

 
Jak unormujesz poziom cukru to zupełnie inaczej się poczujesz i warto trochę się postarać i pomęczyć z uregulowaniem wyników krwi. Dieta i ruch, szczególnie na świeżym powietrzu to ogromna wręcz pomoc.

zenek744

Posty: 5

 
Ściągnij sobie tabelę dietetyczną, w której są omówione produkty, które podnoszą, a które obniżają poziom cukru. Łatwiej wtedy jadłospis dopasować do własnego problemu.

ciumar1

Posty: 2

 
Poczytaj o Diabetover, bo zawiera morwę białą, gorzki melon, kozieradkę i inne składniki, które od lat działają na wyrównanie poziomu krwi. Kiedyś ludzie też jakoś musieli sobie radzić z podobnymi problemami i te składniki to właśnie potwierdzają. Przy cukrzycy trzeba się pilnować, więc suplementacja dobrana świadomie to podstawowa sprawa. Do tego oczywiście więcej ruchu, dieta, dbanie o insulinę, monitorowanie wyników krwi, szczególnie też pod kątem złego cholesterolu. Nie jest łatwo, ale można ogarniać.

wiesław11

Posty: 8

 
Alkohol mocno obniża poziom cukru we krwi, a jak jeszcze dojdzie jakiś wysiłek fizyczny to naprawdę kiepska sprawa może być.

Gruszek2

Posty: 5