Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

blog moda damska, gdzie warto ?

blog moda damska, gdzie warto ?

Hej kochane. Jaki blog polecacie, jeżeli chodzi o damską modę? Może macie swoją perełkę, jaka zawsze pomaga wam, kiedy jesteście w kropce przed ważnym spotkaniem, imprezą? Jak coś, piszcie. Pozdrawiam.

Radziu

Posty: 2

 
No właśnie. Piszesz o wyszukanych ciuchach, a ja potrzebuję normalnej pomocy. Chodzi mi o porady, co włożyć do pracy itd. Jakieś propozycje ubrań, jakie można nabyć w sprawdzonym sklepie internetowym. Takiego bloga ze stylizacjami damskimi jakoś nie mogę znaleźć, a jak już, to tylko z kilkoma wpisami, a później już nic :(

EKO-Chatka

Posty: 6

 
Piszcie dziewczyny. Fajnie, że wątek się rozwinął, bo znaleźć bloga o ubraniach damskich dla zwyczajnych kobiet, graniczy z cudem. Przeszukałam mnóstwo stron i wszędzie piszą to samo. Nie mam szczęścia znaleźć jakiegoś naprawdę poczytnego, ale też praktycznego bloga o ubraniach damskich. Jak coś wpadnie mi w oko, na pewno się odezwę.

francuzz

Posty: 10

 
Nie zapomnij o nas :) Na razie mamy to, co mamy i to musi naw wystarczyć. Ja też dam znać, jeśli uda mi się natknąć na bloga z damską modą, który jest rzeczywiście profesjonalnie prowadzony.

Grabow12

Posty: 8

 
Znakomite miejsce https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Zaczęłam systematycznie odwiedzać stronę bloga, bo jest rzeczywiście niezwykle ciekawy. Wreszcie coś ciekawego o modzie damskiej.

aniusia

Posty: 3

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. Często korzystam z pomocy bloga, bowiem modne inspiracje damskie to coś, co lubię najniezwyklej. Jeśli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę własne propozycje takich poradników.

TomekK

Posty: 9

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. Często korzystam z pomocy bloga, bo modne inspiracje damskie to coś, co lubię najbardziej. Jeśli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę swoje propozycje takich poradników.

czerwien44

Posty: 20