Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Implanty zębów w Katowicach, znacie coś ?

Implanty zębów w Katowicach, znacie coś ?

Hejka. Interesują mnie implanty zębów w Katowicach. Której klinice powinienem zaufać?

Mariusz

Posty: 6

 
Obecnie zastanawiam się nad tym czy w moim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie most protetyczny bądź proteza ruchoma. Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze wypowiedzi, które dały mi jednak do myślenia. Pozdrawiam.

matek562

Posty: 21

 
Zainteresowała mnie niedawno metoda leczenia All-on-6. Wydaje mi się, że jest ona skuteczna. Potwierdzałyby to pozytywne opinie na jej temat w Internecie.

Lupusx

Posty: 15

 
Interesuję się obecnie metodą leczenia All-on-4, która dostępna jest w ofercie co najmniej kilku klinik, które specjalizują się we wstawianiu implantów. Wydaje mi się, że to rozwiązanie, które mieści się w moim budżecie finansowym, a jednocześnie ponadprzeciętnie nie boli.

iwanowskis

Posty: 27

 
Od dłuższego czasu zastanawiałem się, ile kosztuje implant zęba. Skontaktowałem się z tą kliniką: zebyw1dzien.pl - uzyskałem kompletne informacje i wybrałem jej ofertę.

Złoty

Posty: 9

 
Planuję wprowadzić sześć implantów, co ma mi umożliwić metoda All-on-6. Mam już nawet wybraną klinikę, która zrealizuje leczenie. Postaram się zdać relację.

k124l

Posty: 6