Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie na masaż

Gdzie na masaż

Hej, jakie macie doświadczenia z masażystami w Warszawie? Stacjonarny model współpracy, czy raczej mobilny bardziej się opłaca? Słyszałam o masażu wiele dobrego, ale sama jeszcze nie próbowałam. A ciało już nie w takiej formie, jak jeszcze kilka lat temu. Jeżeli macie ciekawe wskazówki dotyczące wyboru masaży i masażystów to proszę o udział w dyskusji :) Pozdrawiam, Agata.

wiesław11

Posty: 8

 
Po masażu najlepiej nałożyć jakościowe, naturalne kosmetyki, bo wtedy wchłanianie jest najlepsze. Wiele kosmetyczek teraz działa tak, że jest masaż, a później dopiero zabieg. Można też samodzielnie coś podobnego wdrożyć.

Kitas

Posty: 13

 
Ćwiczę od lat i robię odnowę biologiczną masażami i pływaniem. Najlepsze kombo moim zdaniem. Mobilny masażysta to idealna opcja, bo dojeżdża do ciebie w wybranych godzinach, no i stawki mniejsze, bo nie trzeba utrzymywać jednak drogiego gabinetu.

Marioleczka

Posty: 11

 
Bierz zawsze mobilnego masażystę, bo zawsze cena niższa niż w standardowych gabinetach stacjonarnych. Jak popatrzyłem ostatnio na ceny zwykłych masaży w gabinetach to wręcz się przeraziłem. Od 150 złotych w górę, a u mobilnego zejdziesz nawet do mniej niż 100 złotych. Trzeba tylko chwilę poszukać.

warter88

Posty: 10

 
Kolana mnie zaczęły boleć może z pół roku temu. Pomógł masaż klasyczny. Lekarz mnie wysyłał na początku na drogą rehabilitację, ale zrezygnowałem na rzecz masażu za 90 złotych u masażysty z Bemowa. Telefon do mojego masażysty to 503 915 768. Konsultowałem się z nim na początku, czy faktycznie problem jest do rozwiązania. Powiedział, że tak, ale jeżeli poczuję, że nie ma wyników to mogę w każdej chwili zrezygnować. Takie podejście mi się bardzo spodobało. Wynik pozytywny oczywiście jest. Biorę też sporo suplementów na stawy teraz i dużo witamin. Dla mnie masaż okazał się poza tym najlepszym sposobem na relaks po robocie.

andrew66

Posty: 12

 
Robię sesje medytacji codziennie i masaże raz w tygodniu. Przyznam, że równowaga ciała i umysłu mocno poprawiona. Jeszcze lepszej formy w życiu nie miałem. Praktycznie przez cały dzień jestem skupiony na konkretnym zadaniu. Mam odpowiedzialną pracę, więc taka praktyka to standard. Polecam każdemu masaż. Bardzo uzależnia, ale to jedno z najlepszych uzależnień :)

Jarko445

Posty: 8

 
Jak nie chcesz, żeby cię ciało przez cały dzień bolało i doprowadzało często do szału to masaż pomoże długoterminowo. Nawet 2 sesje godzinne raz na jakiś czas dają świetne wyniki. Sprawdzone w praktyce.

karla

Posty: 6

 
Przy każdym rodzaju aktywności fizycznej masaż nawet raz w miesiącu to dobre rozwiązanie. To jedna z najbardziej skutecznych technik przyśpieszonej regeneracji ciała.

codePerformance

Posty: 15