Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Problemy z potencja

Problemy z potencja

Jestem przed 40 i w końcu postanowiłem coś zrobić z małym przyrodzeniem. Odstaję może na 1 – 2 cm od średniej. Trochę przyznam kompleks i to od lat. Niby kobietom w moim życiu nic nie przeszkadzało, ale wiem, że to nie do końca prawda. Zależy mi na skutecznym sposobie powiększania penisa, niezależnie od kwoty. Poważne zabiegi chirurgiczne raczej odpadają. O innych rzeczach chętnie poczytam. Głupie komentarze zgłaszam do moderacji. Pozdrawiam.

wigry00

Posty: 6

 
Odczuwalny skok libido poczułem po dr. Penigreat. Ziołowa mieszanka, ale w jednej tabletce masz wszystkie najpopularniejsze specyfiki dla mężczyzn, chociażby tribulus terrestris, korzeń macy, żeń szeń i coś jeszcze. Mocno pobudza i naprawdę chce się żyć. Taką energię miałem za małolata. Niektórzy z moich kumpli biorą standardowo zastrzyki z testosteronu po 40. Ja na razie zostaję przy naturalnych metodach. Lepiej się sprawdzają pod względem samopoczucia. No i unikasz skutków ubocznych. U mnie sprawy łóżkowe leżały już od kilku lat. Niedawno jakoś postanowiłem się zająć przywracaniem organizmu do porządku. To jest rozwiązanie dość popularne za granicą. Nie wiem, czy w Polsce tabletki są popularne. Musisz sprawdzić.

quwejt5

Posty: 21

 
Po buzdyganku ziemnym dostałem przyznam niezłego kopa. Najlepiej oczywiście łączyć wiele składników, które pobudzają rozrost ciał jamistych w penisie. Im lepsze pompowanie krwi, tym większy penis.

Gucio

Posty: 25

 
Przede wszystkim strać tłuszcz na ciele, bo tłuszcz na brzuchu, w okolicach intymnych skraca rzeczywiście penisa. Ciała jamiste po prostu się w tłuszczu blokują. Im jesteś chudszy, tym penis większy. To dość uniwersalna zasada.

labuh

Posty: 18

 
Jak chcesz faktycznie powiększyć penisa to musisz trenować ciało jamiste i gąbczaste. Im więcej krwi zmieści się we wskazanych ciałach, tym większy penis i to całkowicie naturalnie. Nie ma w tym większej filozofii. Ćwiczenia fizyczne pomagają i związki aktywne, które mają wpływ właśnie na powiększenie ciał jamistych. Buzdyganek, czy żeń szeń to tylko niektóre z przykładów.

Jacuś

Posty: 7

 
Tabletki, które powodują ukrwienie penisa działają po dłuższym czasie. Po prostu przy maksymalnym napompowaniu krwi do penisa naturalnie zyskujesz solidny rozmiar. Większość facetów w Polsce ma po prostu niepełną erekcję, o czym tak naprawdę rzadko się mówi.

bruklin187

Posty: 8

 
Według mnie warto zastosować tabletki, bo to też efekt psychologiczny. Seks zaczyna się w głowie i to nie tyczy się tylko kobiet, ale przede wszystkim mężczyzn.

Black_Riot

Posty: 8

 
Stan układu krążenia u mężczyzny jest bardzo ważny przy powiększaniu penisa. Jak spraw krążeniowych nie uregulujesz (można wspierać się ziołami) to nie odniesiesz wielkich sukcesów.

TomekK

Posty: 9