Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zwiększenie libido

Zwiększenie libido

Mam wstydliwy problem małej potencji, który doprowadza mnie często do absurdalnych sytuacji, gdzie odpowiadam nocy z kobietą. A ona z reguły jeszcze bardziej się nakręca. Co robić panowie, jak poradzić sobie z czymś takim? Proszę o sensowne odpowiedzi i z góry dziękuję.

Zdzichu 

Posty: 6

 
Wypróbuj zimne prysznice. W Rosji podobno standardowa strategia od dawna, żeby przywrócić męskość. U mnie wyraźnie po zimnych prysznicach wzrósł poziom testosteronu. Niestety badania są drogie.

123doer

Posty: 5

 
Może medytację wprowadź do codziennej rutyny. Mi bardzo pomogła się zrelaksować, co przełożyło się na naturalny wzrost libido. Polecam gorąco.

kombo87

Posty: 20

 
Największe nasycenie buzdygankiem ziemnym masz w dr Penigreat. Używam nawet pod trening siłowy tych tabletek, bo dają takiego powera, że nie pytaj. Ogólnie znalazłem je na jednym z najważniejszych for kulturystycznych. Buzdyganek w połączeniu z żeń szeniem to naprawdę udana mieszkanka dla mężczyzn. Działa niezawodnie, jeżeli nie masz poważniejszych problemów zdrowotnych.

maniek

Posty: 2

 
Jak obniżone libido trwa dłużej niż pół roku to trzeba koniecznie iść do lekarza. To podobno okres wystarczający do zastosowania różnych terapii.

Kitas

Posty: 12

 
Hormony zbadaj. Może trochę drogo wychodzi, ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz i gdzie szukać pomocy. Najczęściej zioła działają, jak zauważysz dopiero początku spadku libido.

Yuri20 

Posty: 4

 
Połączenie buzdyganka, żeń szenia, palmy sabałowej i korzenia macy działa bardzo dobrze. Ewentualnie wszystkie wskazane składniki oddzielnie, albo razem. Razem oczywiście większa efektywność.

mew soncz7777

Posty: 15