Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ubezpieczenia oc, ac

ubezpieczenia oc, ac

Gdzie porównujecie najczęściej ubezpieczenia dla zmotoryzowanych i czy jesteście zadowoleni ze stawek OC ogólnie? Szukam alternatywy dla mojej obecnej polisy, ale chciałbym nie tylko online papierkową robotę wypełnić. Przydałaby się rozmowa z faktycznym specjalistą.

Antekkk

Posty: 1

 
OWU to podstawa, ale w razie wystąpienia klauzul niedozwolonych w umowie bez problemu pomoże ci rzecznik praw konsumenta.

TomekK

Posty: 4

 
Tylko nie łącz ubezpieczenia z instrumentami rynku kapitałowego, nie wchodź w struktury, bo to porażka na całej linii. Chyba takie produkty nigdy nic sensownego nikomu nie zarobiły.

pawel253

Posty: 8

 
Dobre ubezpieczenie nie musi być drogie. Mam polisę niezłą za 150 zł rocznie i jestem zadowolony. Tak szczerze mówiąc to bardziej się opłaca utrzymać ubezpieczenie niż oszczędzać, szczególnie teraz przy tak niskich stopach procentowych.

Intro_69

Posty: 3

 
Chciałem dopasować dobre ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, wszystko mi przeliczyli w https://marketubezpieczen.eu/ i dostałem po prostu zestawienie, gdzie najlepiej wejść. Możesz bezpośrednio przez nich podpisać umowę lub po prostu się dłużej zastanowić. Według mnie poważnie traktują klienta.

labuh

Posty: 7

 
Teraz widziałem, że trochę spadły stawki na ubezpieczenie firm, oczywiście tych wykazujących dużą zdolność kredytową. Warto korzystać z multiagencji, które posiadają również oddziały stacjonarne. Większa wiarygodność według mnie.

Black_Riot

Posty: 10

 
Najlepiej płacić za ubezpieczenia jednorazowo, żeby te raty były mniejsze zawsze, tak bym to widziała.

Yuri20

Posty: 4

 
Z ubezpieczenia turystycznego teraz bym nie zrezygnował, bo już wiele historii było bankructw biur podróży. A tak masz ubezpieczenie i po sprawie, zawsze sobie poradzisz po wystąpieniu sytuacji kryzysowych.

Strzała

Posty: 3

 
Porównuj tylko dobrze oceniane, najlepiej krajowe towarzystwa ubezpieczeniowe. Poza tym im wyższa stawka ubezpieczenia, tym lepsze warunki wynegocjujesz. Też do przemyślenia.

audi80

Posty: 7