Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ubezpieczenia, polecicie portal finansowy ?

ubezpieczenia, polecicie portal finansowy ?

Witam. Mam pytanie o ubezpieczenia? Nie niezwykle orientuję się, jaki ubezpieczyciel jest godny zaufania, a właśnie zdałem prawko i stałem się właścicielem samochodu :) Co polecacie? Piszcie. Dziękuję za pomoc.

djramu

Posty: 2

 
Na pewno jest jakieś rozwiązanie na tańsze oc komunikacyjne. Mam w planach, tylko muszę się troszkę pospieszyć, żeby sięgnąć z jakiegoś kalkulatora. Może znacie jakiś.

Ania

Posty: 20

 
Mnie też produkty finansowe spędzają sen z powiek. Mam mdłości na sam myśl, że znowu będę musiał szukać taniego ubezpieczenia. Chciałbym znaleźć coś na szybko :)

audi80

Posty: 14

 
I tego się trzymajmy :D Mnie nie przerażają ubezpieczenia. Nie demonizuję poszukiwania tańszej alternatywy, a wręcz przeciwnie – weselę się, iż sprawę mogę rozwiązać we własnym zakresie.

numiś45

Posty: 2

 
Z własnego doświadczenia wiem, iż warto sięgnąć z pomocy specjalistów od finansów. Nie wyobrażam sobie poszukiwania propozycji na wielu stronach i poświęcania mnóstwa czasu. U mnie musi być prędko, fachowo i na temat, zwłaszcza gdy sytuacja dotyczy produktów finansowych.

Radziu

Posty: 28

 
Od dłuższego czasu biłem się z myślami, że wyrzucam pieniądze w błoto, bo oc komunikacyjne, które wybrałem, nie należy do tanich. Na szczęście już niedługo kończy mi się umowa i będę mógł zmienić towarzystwo, a przede wszystkim odetchnie trochę mój budżet :) Pozdrawiam i życzę wszystkim zawsze najtańszych ubezpieczeń niezależnie od rodzaju.

TomekK

Posty: 5

 
Tutaj znajdziecie pomoc w zakresie szeroko pojętych produktów finansowych https://mbrokers.pl. Super porady, a także można skontaktować się z agentem, jeśli chodzi o ubezpieczenie. Polecam.

Jermeri

Posty: 6

 
Myślę, że portal finansowy to świetna pomoc, ale trzeba być pewnym, że jest prowadzony przez specjalistów od finansów. Teraz mamy do czynienia z mnóstwem pseudo serwisów, gdzie nie ma rzetelnych informacji i nie można się z nimi skontaktować, a jednak reklamują się, że świadczą doradztwo.

pawel253

Posty: 9

 
Teraz mamy niejeden dobry portal finansowy, dlatego jest dużo łatwiej, niż miało to miejsce kiedyś. Wtedy trzeba było pójść do ubezpieczyciela lub iluś z rzędu i porównać oferty. Teraz mamy dostęp do kalkulatorów, a także serwisów, które współpracują z towarzystwami i pomagają wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie.

1eustachy4

Posty: 3

 
A może wiecie, który z ubezpieczycieli ma na obecną chwilę jakieś promocje, jeśli chodzi o oc komunikacyjne? Muszę odszukać coś faktycznie doświadczonego, natomiast jednocześnie niedrogiego. Jeżeli wiecie coś na ten temat, to napiszcie, dajcie znać. Dziękuję.

anituek

Posty: 25