Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zalałem telefon i szuka na szybko pomocy

Zalałem telefon i szuka na szybko pomocy

Zalałem telefon, a dokładniej utopiłem w wannie, czy da się go jeszcze uratować. Niestety to iPhone, który nie jest wodoszczelny, więc szybko przestał działać. Można samemu coś zrobić czy szukać pomocy u jakieś firmy, która się takimi naprawami zajmuje? Gdzie ewentualnie zanieść urządzenie?

Booss23

Posty: 4

 
Myślę, że zerknij sobie na stronę https://applemobile.pl/co-robic-gdy-telefon-wpadnie-do-wody/. Kiedyś pomogła mi jakoś wysuszyć urządzenie, które było zalane wodą ze szklanki i nie na wszystko reagowało. Jeśli masz takie delikatne zalanie to myślę, że sam sobie poradzić.

bartek33

Posty: 7

 
Pewnie w sieci coś sensownego będziesz w stanie znaleźć więc poszukaj jakichś propozycji dla siebie. Ogólnie najważniejsze zerknij sobie na te porady i spróbuj po kolei jakoś urządzenie osuszać, choć ze swojego doświadczenia wiem, że te najnowsze urządzenia są klejone i ciężko będzie je rozłożyć.

omen100

Posty: 2

 
Ogólnie sporo stron w sieci podejmuje ten temat, bo z tego co wiem to już wiele ludzi miało z tym problem więc warto będzie zerknąć na takie strony i tam ewentualnie zwróć uwagę, może z tymi poradami uda Ci się doprowadzić urządzenie do działania.

Nikusinski23

Posty: 23

 
Pewnie sporo różnych stron traktuje na ten temat więć jak będziesz szukał to myślę, że w sieci jest sporo stron, które na ten temat traktuje. Jak będziesz szukał jakieś pomocy to po prostu poszukaj sobie w sieci i poczytaj, może która porada, akurat w Twoim przypadku się sprawdzi.

namok

Posty: 5

 
Myślę, że jak zerkniesz do internetu to jest sporo stron z informacjami o tym jak urządzenie rozłożyć i ewentualnie je potem wysuszyć. Jak poszukasz w sieci to na pewno coś sensownego znajdziesz.

edyta123

Posty: 12

 
W sumie to w sieci znajdziesz sporo stron, które zajmują się tematem, jeśli będziesz chciał naprawić urządzenie to na pewno uda Ci się znaleźć strony, gdzie będziesz miał porady, które samodzielnie będzie można wykorzystać. A jak nie to zostanie oddanie telefonu do serwisu, ale nie zawsze jeszcze da się go uratować.

asu204

Posty: 10