Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Siemens szkolenie, szukam ??

Siemens szkolenie, szukam ??

Zastanawiam się niezmiernie poważnie nad zrobieniem kursu dotyczącego sterowników siemens s7 lecz zastanawiam się czy na tego typu kursie faktycznie przekazywana jest wiedz praktyczna czy jedynie wiedza teoretyczna?

CAUCHETWERE

Posty: 21

 
Od siebie jak najbardziej zachęcam Cię do uczestnictwa w szkoleniach siemens bowiem rzeczywiście możliwe jest nauczenie się na nich programowania. Znam nawet osoby, które po takich kursach znalazły pracę jako programiści i bardzo dobrze zarabiają a praca nie jest uciążliwa.

Ptaszek

Posty: 30

 
Na samym początku zdecydowałbym się na darmowe szkolenie siemens bowiem dzięki temu w ogóle zobaczysz czy programowanie jest dla Ciebie a w razie gdy nie spodoba Ci się to nie będziesz stratny.

Ryszardzik3

Posty: 15

 
Jeżeli szukasz naprawdę dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, że krótki to naprawdę przekazuje ogromną ilość informacji i jest naprawdę bardzo wysokiej klasy.

Januszek

Posty: 18

 
Programowania w mojej opinii możesz nauczyć się w każdym wieku. Decyzja o rozpoczęciu nauki powinna jednak wypływać z serca ponieważ tylko wtedy będziesz w stanie wytrwać w swoim postanowieniu i faktycznie przyłożyć się do nauki i wynieść ze szkolenia siemens naprawdę wiele, w przeciwnym razie odradzam Ci uczestnictwo w tego typu szkoleniu.

mamarek

Posty: 18

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i obecnie pracuję w profesjonalnej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

Smerfik

Posty: 24

 
W wypadku szkoleń siemens dotyczących programowania sterowników tej marki tak faktycznie Twoje wykształcenie nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Istotne jest to byś naprawdę miał chęci do nauki i faktycznie pragnął otrzymania nowej wiedzy oraz nowych kompetencji.

martin888

Posty: 17

 
W mojej opinii pomiędzy kursami wideo a darmowymi szkoleniami siemens tak rzeczywiście nie ma kompletnie żadnej różnicy i moim zdaniem są one idealne jedynie na początek nauki a potem i tak należy kupić szkolenie płatne.

lechita665

Posty: 12

 
Moim zdaniem nauka programowania sterowników siemens z kursów wideo jak najbardziej ma sens i moim zdaniem jak najbardziej powinieneś zainteresować się tego typu kursami.

ChosenOne

Posty: 20