Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

programowanie dla dzieci szkolenia, znajdę w Barcelonie?

programowanie dla dzieci szkolenia, znajdę w Barcelonie?

Dzień dobry. Mam w planach zapisać swoją Olcię na zajęcia dla dzieci z programowania. Co sądzicie o kodowaniu, a może znacie jakieś porządne kursy, zakłady? Fajnie, gdyby odbywały się w wakacje.

Akimer56

Posty: 4

 
Szkoła programowania dla dzieci, do której mógłbym zapisać swojego syna, koniecznie musi być naprawdę dobrą i skuteczną placówką. Czytałem, że bardzo wiele zależy od podejścia instruktorów. Jak zaciekawią zajęciami, to dziecko dużo szybciej może się czegoś nauczyć.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o programowanie dla dzieci, to szkolenia są dzieciakom bardzo potrzebne. Moja córka odkąd uczy się kodowania, ma lepsze oceny z przedmiotów ścisłych. To z całą pewnością wspaniała pomoc w gimnastyce mózgu i umiejętności cyfrowe.

trzeźwy55

Posty: 9

 
Jeśli szukacie zajęć z programowania dla dzieci w Barcelonie, to polecam tę placówkę https://www.codinggiants.es. Nie sądziłam, że synowi tak bardzo spodoba się pisanie programów, a tu wyszło, że to jego pasja. Ale to prawda, że wszystko zależy od podejścia instruktorów i dobrze prowadzonych zajęć.

Warszawiak

Posty: 6

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, które są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

codePerformance

Posty: 14

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak szybko, a moja córka będzie tak bardzo zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też bardzo się cieszę, że w końcu znalazła sobie pasję, a to dodatkowo bardzo praktyczne umiejętności potrzebne także na rynku pracy.

hania85

Posty: 6

 
Zadowolenie mojego dziecka jest najważniejsze. Odkąd zapisałam go do szkoły programowania dla dzieci, widzę, że jest bardziej pewny siebie. Szybko uczy się i chyba to jest jego pasja :) Cieszę się, że synowi podobają się zajęcia, na które bardzo chętnie chodzi.

edziu

Posty: 5

 
Nie wiedziałam, na jakie dodatkowe zajęcia zapisać Adasia. Znajoma podpowiedziała mi, że programowanie dla dzieci to super lekcje, na których uczą się nie tylko pisania programów, ale też gimnastykują mózg :) A właśnie o takie coś mi chodziło. Polecam.

matek562

Posty: 16

 
Nie da się ukryć, bo programowanie dla dzieci to lekcje niezwykle prędko satysfakcjonujące. Jest powinność do wykonania, trzeba znaleźć rozwiązanie i łamać głowę, a później są efekty i sporo frajdy.

Anno Domini

Posty: 17

 
Pożądane byłoby zapoznać się z opiniami, zanim zapiszesz dziecko na programowanie dla młodzieży. Mój syn chodził na takie lekcje i powiem, że od razu widziałam, że mu się podoba i to jest dla niego odpowiednie. Kursy trochę kosztują, więc jak już płacić to w miejscu, w jakim dziecko ma szansę dostać wiedzę.

mmmm56

Posty: 5