Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

szkolenia prince2

szkolenia prince2

Hej Na jakie szkolenia według Was warto się wybrać? Chodzi mi oczywiście o szkolenia dotyczące zarządzania projektami. Macie jakieś sprawdzone, które dużo wniosły do Waszej kariery zawodowej?

danka33

Posty: 8

 
Potrzebuję dopracować w firmie kwestię zarządzania projektami i szukam wartych uwagi szkoleń. Z tego co widzę, to nie jestem sam.

CHatka-eKo

Posty: 21

 
Metoda prince2 cieszy się dużą popularnością. Jeśli chcesz związać swoją przyszłą karierę zawodową z tą dziedziną to powinieneś się wybrać na szkolenie i zdać egzamin. Wiadomo, że pracodawcy też na to patrzą.

hyzio

Posty: 17

 
Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

Czertuś_00

Posty: 15

 
Również szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania. Zastanawiam się na certyfikatem albo szkoleniem dedykowanym.

olbrzym88

Posty: 9

 
Chciałbym aby moja firma się rozwijała, a pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe, cenne umiejętności. Dlatego chciałbym zorganizować dla całej kadry jakieś wartościowe i efektywne szkolenia biznesowe dopasowane do działów, w których pracują. Trzeba się ciągle dokształcać.

codePerformance

Posty: 20

 
Warte uwagi szkolenie. Pracuję w zespole projektowym i szczerze przyznam, że uważam to szkolenie za podstawę, zwłaszcza dla początkujących. Dzięki temu mogą się zapoznać ze specyfiką pracy projektowej.

amrmas22

Posty: 11

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że prowadzą je doświadczeni trenerzy, a nie tak jak już mi się zdarzało tacy co to się slajdów na pamięć nauczyli. A potem zadajesz pytanie i wychodzi, że zero zrozumienia biznesu.

jagieloniab0000

Posty: 13