Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Jakie są wymogi by zostać celnikiem?

Jakie są wymogi by zostać celnikiem?

Hejka.

Jakie żądania powinienem spełnić, aby zostać celnikiem? Czy istnieją jakieś testy na celnika, jakie muszę zdać?

Boss

Posty: 24

 
Dzień dobry. Dużo czytałem na temat tego, jak wyglądają testy do służby więziennej. Zdawałem sobie sprawę, że zakup najlepszych testów może w znacznym stopniu przybliżyć mnie do pracy w służbie więziennej. Moje przygotowania do egzaminu państwowego trwały blisko dwa tygodnie i zakończyły się pełnym sukcesem.

omen100

Posty: 24

 
Cześć. Kolega opowiadał mi, że dużo zaangażowania wymaga, aby zdać testy do służby więziennej. Sam niedawno się dostał do SW, ale mówi, że nie było łatwo. Dzięki Waszym poradom jestem pewien, że chcę pójść tą samą drogą i próbować dostać się do służby więziennej.

Bankowy

Posty: 20

 
Cześć. Wbrew pozorom przesadnie ciężkie nie są testy na ochroniarza, które trzeba zdać, aby dostać interesującą nas licencję. Czasem wystarczy dokonać zamówienia, a automatycznie zdobędziemy link do pobrania materiałów, które pochodzą z aktualnego roku.

Buła

Posty: 35

 
Witam. Wśród wielu osób panuje przekonanie, że gigantycznym stopniem trudności charakteryzują się testy do policji. Nie zgadzam się z tym przekonaniem, albowiem zarówno ja, jak i moi koledzy bez problemu je zdaliśmy. Wystarczyło kilka tygodni wspólnych przygotowań i bez stresu się udało.

Ticket2Hell

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Niedawno kupiłem testy do straży granicznej na tej stronie: http://www.odpowiedzi.com.pl/15-testy-do-strazy-granicznej.html. Szybko się ich nauczyłem, choć było to całkiem sporo materiału.

W rezultacie bez większych problemów udało mi się przejść pozytywnie przez testy.

Cloperflake

Posty: 16

 
Hejka.

Przedmiotem licznych dyskusji pomiędzy kandydatami na policjantów są testy multiselect, które następują po zaliczeniu zwykłych testów. Ponadto kandydaci muszą pozytywnie zaliczyć wywiad zorganizowany. Do przygotowania się do testu trzeba znać odpowiedzi na niecałe 600 pytań, co sprawia, że testowi trzeba poświęcić sporo czasu :)

Szaju

Posty: 21