Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kurs SCL Siemens S7-1500, polecicie ?

Kurs SCL Siemens S7-1500, polecicie ?

Muszę wiedzieć, z jakich szkoleń warto korzystać, jeżeli chodzi o wizualizację i HMI na poziomie zaawansowanym? Może macie jakieś ciekawe propozycje. Koniecznie w Poznaniu, bo tutaj miałbym niedaleko.

Sarev22

Posty: 2

 
O widzę, że wątek nie poszedł na marne. Fajnie, że tak dużo osób poleca tu szkolenia. Najbardziej jestem zadowolony z polecenia kursu zaawansowanego dotyczącego tia portal. Mam zamiar poszerzyć wiedzę, bo niestety to oprogramowanie jakoś za szybko mignęło mi zajęciach :) Muszę podszkolić się w tym kierunku.

turysta00

Posty: 14

 
Nie trać czasu na kursy online. Takich jest dużo, a one nic nie dają. Najlepszy jest kurs stacjonarny. Masz pewność, że będzie dużo praktyki i nagranie do domu. W każdej chwili możesz wrócić do tematów.

humter

Posty: 21

 
O widzę, że wątek nie poszedł na marne. Fajnie, że tak mnóstwo ludzi poleca tu szkolenia. Najniezwyklej jestem zadowolony z polecenia kursu zaawansowanego dotyczącego tia portal. Mam cel poszerzyć wiedzę, albowiem na nieszczęście to oprogramowanie jakoś za prędko mignęło mi zajęciach :) Muszę podszkolić się w tym kierunku.

micko

Posty: 10

 
Wszystkim zainteresowanym polecam tego trenera i to szkolenie z siemens simatic s7 1500 http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1500/. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża ilość praktyki. Super zajęcia w Katowicach.

joasia

Posty: 14

 
Nie mam sprawdzonych informacji, a chciałbym skorzystać ze szkolenia, jakie faktycznie będzie w porządku. Na początek pomyślałem o kursie podstawowym z programowania w języku lad siemens simatic s7 300 w tia portal.

audi80

Posty: 5

 
Osobiście skłaniałbym się najpierw na Programowanie SIMATIC S7-300 – poziom podstawowy. Wiem już mnóstwo na ten temat. Odpowiednio jestem samoukiem, ale brakuje mi możliwości wykonywania ćwiczeń. Podobno na kursach w Katowicach mają wiele praktyki. Tyle, iż potrzebuję jeszcze konkretnych opinii na temat szkoleń.

Yuri20 

Posty: 6

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Lecz tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał wiele książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

ekjynio

Posty: 6

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bo to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeżeli chodzi później o odszukanie dobrego etatu. W Warszawie masz mnóstwo propozycji.

francoo_00

Posty: 15

 
No pewnie, iż powtarzają. Nie wydawałbym pieniędzy na podstawy. Zresztą tak też zrobiłem. Teraz kończyłem kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 tia portal. Po prostu kompleksowo :)

timonnn

Posty: 35