Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szkolenia z tworzenia związków

Szkolenia z tworzenia związków

Hej, witam. Ostatnio wkroczyłem na zupełnie nową ścieżkę kariery i ogólnie fajnie, ale jest jeden problem. Awans wiąże się z tym, że więcej będę przemawiał do ludzi, a mega mnie to stresuje i źle wypadam. Polecicie kursy szkolenia itp. gdzie można faktycznie nauczyć się autoprezentacji, nabrać pewności siebie w takim kontakcie?

labuh 

Posty: 3

 
Mam zajawkę na rozwój osobisty od jakiegoś czasu ale na razie kończy się ona na tym że czytam książki motywatorów, oglądam dostępne w necie video na żadnym generalnie spotkaniu jeszcze nie byłem, choć planuję na pewno.

xacax

Posty: 10

 
Jest jakaś dziwna moda na rozwój osobisty prowadzony przez coachów ostatnio. Nie kumam tego za bardzo powiem szczerze. Czy komuś rzeczywiście coś takie kursy dały? Ale realnie?

Black_Riot

Posty: 16

 
Najlepszymi, moim zdaniem, coachami są zawsze osoby, które dużo w życiu już przeżyły, które sporo podróżowały i krótko mówiąc z nie jednego pieca chleb jadły. Takie osoby zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia i nie są teoretykami.

korasek

Posty: 7

 
Ja to w ogóle zawsze jestem mega w szoku jacy ludzie trafiają na kierownicze menadżerskie stanowiska. W różnych firmach pracowałem i zazwyczaj przełożonymi były osoby sfrustrowane bez elementarnej wiedzy na temat zarządzania grupą!

zenek744

Posty: 5

 
Moim problemem od dziecka była nieśmiałość myślałem, że jak będę dorosły, to się to zmieni. Nie zmieniało. Dlatego zacząłem szukać pomocy profesjonalnej i tak trafiłem do Andrzeja Setmana. Super człowiek z bardzo otwartą głową i ogromną wiedzą życiową... Szczególnie polecam jego szkolenie HUNA – jest krótko, bo tylko w weekend, ale intensywnie.

Anno Domini

Posty: 10

 
Niektórzy potrzebują takiego pozytywnego kopa w de.. żeby ruszyć z miejsca i zacząć zmieniać swoje życie. Ja tak miałem. Mnie akurat bardzo zmotywował brat, który sam pewnego dnia rzucił robotę w korpo i zaczął jeździć po świecie. Aktualnie pracuje w Australii w wypożyczalni sprzętu do sufringu...;-) Biedy nie ma. :)

TomekK

Posty: 7

 
Mam takie wrażenie, że dzisiaj to kobiety są bardziej pewne siebie od facetów. Znam kolegów, których to laski podrywały, a nie oni je... pozmieniało się w tym świecie.

Zbyszek

Posty: 16

 
Na różnych trenerów można trafić. Na pewno są i ci lepsi, którzy faktycznie potrafią wskazać odpowiednią drogę człowiekowi i są ci słabsi, którzy niczego konkretnego nie podpowiedzą, ale swoje skasują. Trzeba szukać próbować – metoda prób i błędów zawsze się sprawdza.

mirekp2005

Posty: 18

 
Coś dzisiaj ewidentnie jest nie tak z ludźmi, że wiele osób ma problem z nieśmiałością. Ciekawe z czego się to bierze? Ponoć nawet aktorzy żyjący na co dzień z wielką publicznością, bywają mega nieśmiali i niepewni siebie

timonnn

Posty: 35