Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szkolenie z obsługi klienta, poszukuję!!!

Szkolenie z obsługi klienta, poszukuję!!!

Znacie może jakiś konkretny kurs w temacie pomysł na e-biznes. Wiem, iż moje pytanie może spotkać się z waszą dezaprobatą, natomiast akurat takiej nie potrzebuję, więc liczę tylko na poważne odpowiedzi. Dzięki.

alus

Posty: 7

 
W końcu podjąłem decyzję, iż kończę z dołkiem finansowym :D Poczytałem na stronie o tych szkoleniach i zdecydowałem się na usability. Jestem pełen wiary, iż się uda. Potrzebny mi jest teraz tylko czas i cierpliwość.

Yuri20

Posty: 15

 
To polecam, bo sam skorzystałem z kursu pomysł na e-biznes i okazał się dla mnie wspaniały. Zawsze raczej z dystansem podchodziłem od takich sprawa, ale dobrze, że się zdecydowałem w końcu.

Nikuś23

Posty: 16

 
Sama skończyłam ten kurs http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnica-domen/. Czuję się teraz pewniej, bo wybór domeny zawsze wywoływał mi trudność. Teraz też pomagam odpłatnie innym ;)

matek562

Posty: 13

 
Trafiłem na to szkolenie z obsługi klienta poprzez przypadek i na samym początku zbagatelizowałem. Potem wróciłem, zakupiłem i teraz moje stosunki z klientami naprawdę się poprawiły :) zyski większe, więc jest niezwykle ok.

Krakus

Posty: 24

 
To właśnie może być początek czegoś całkiem nowego, co pozwoli ci zacząć zarabiać więcej niż dotychczas. Sam nie wierzyłem w szkolenia usability, myślałem iż jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, niemniej jednak jest w przeciwnym wypadku :)

gregcie@

Posty: 15