Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kurs na wózki widłowe, kogo polecicie ?

Kurs na wózki widłowe, kogo polecicie ?

Nie mam pracy od pół roku, nieraz tylko coś się trafi. Myślałem może o skończeniu kursu na wózki widłowe, żeby mieć jakieś dodatkowe umiejętności. Co sądzicie o zawodzie operatora, a może polecacie jakiś ośrodek.

dominikk6

Posty: 7

 
Mnie kurs na wózki widłowe bardzo się przydał. Na pracodawcach robi dobre wrażenie, że coś takiego umiesz. Rekrutacje wyglądają naprawdę różnie w zależności od firmy i jej oczekiwań, ale wózek przydaje się jak najbardziej. U mnie sprawa znalezienia pracy po kursie stała się o wiele prostsza. Nawet nie podejrzewałem, że w przeciągu tygodnia będę już w końcu miał pracę.

Ticket2Hell

Posty: 26

 
Polecam tę firmę z Warszawy http://www.aspekt-szkolenia.pl. Odnośnie kursów na wózki widłowe są profesjonalistami. Kończysz kurs i jesteś wykwalifikowany :)

czesł_12

Posty: 25

 
Jak odszukasz dobrą firmę z kursami na wózek widłowy to ok, natomiast jak byle kogo to nie polecam. Kasę wyrzucisz w błoto, papier będziesz miał, a wiedzy czy praktyki zero. Takich prosto wyczaić.

labuh

Posty: 4

 
Denerwowałem się, bo wszędzie gdzie dzwoniłem o pracę, pytali o kursy na wózki widłowe. Czy ma pan ukończony i tak w kółko. Pieniędzy nie miałem, więc skorzystałem, bo akurat był taki w UP, natomiast tak czy w przeciwnym razie polecam każdemu. Teraz moja robota wygląda całkiem w przeciwnym razie, przebranżowiłem się i jest mi zdecydowanie lżej niż w budowlance.

wiesłąwa3

Posty: 10

 
No a właśnie takich nie brakuje. Ogłaszają się firmy z mega obniżkami na kursy na wózki widłowe i rzeczywiście człowiek nie wie, w czym rzecz. Co traci zamiast zyskanych kilkuset pln :) to chyba w praktyce wychodzi.

Lupusx

Posty: 14

 
A mnie się teraz robota podoba i nie narzekam. Każdemu polecam skończenie kursu na wózek widłowy, bo to zawsze dodatkowe możliwości, nawet poza naszymi granicami. Sam nie wiem czy nie skorzystać.

Dagmara87

Posty: 20

 
Nie zawsze można spotkać rzetelny ośrodek z kursami na wózki widłowe. Nie polecam gdziekolwiek, bo to niby nic taki kurs. Owszem nie jest trudny, ale im więcej czasu poświęcisz na kursie szczególnie jeśli chodzi o godziny praktyki, tym dla Ciebie lepiej. Niektórzy zdecydowanie za bardzo je skracają.

Yuri20

Posty: 10

 
To dobra firma, bo też ją znam:) korzystałem i polecam. Nie organizują tylko kursu na wózki widłowe w warszawie, lecz też z tego co pamiętam w Szczecinie, Rzeszowie. Rozsiani są po kraju :)

Pendrzeec

Posty: 12