Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nauka jazdy w Wieliczce, gdzie ?

nauka jazdy w Wieliczce, gdzie ?

Gdzie najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Skawinie? Może jest coś konkretnego w okolicach? Zależy mi, żeby zdać egzamin bez żadnych utrudnień ze strony instruktorów, o jakich tyle się słyszy :(

jkiolek56

Posty: 3

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

polekk6

Posty: 17

 
Mam nadzieję, iż i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za mnóstwo jest propozycji nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

Geo-Fort

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bowiem u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

Lupusx

Posty: 15

 
OSK Kraków http://wilkar.pl – polecam, bo to szkoła, której można zaufać. Właściwie cała moja rodzina, czyli mama, ja, brat i siostra braliśmy u nich lekcje i każdy ma tę samą dobrą opinię. Mam nadzieję, że i wam spodoba się podejście instruktorów. Zero mowy o chamstwie itp. niekulturalnych zachowaniach. Naprawdę polecam.

WalSystem

Posty: 11

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, ale kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednak zapłacić, ale wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

edyta123

Posty: 13

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, bo przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

Marioleczka

Posty: 6

 
Jak potrzebujesz ekspresowej szkoły jazdy w Wieliczce, to myślę, że na dzień dobry musisz liczyć się z kwotą 2000 złotych. Dokładnie nie wiem, ale teraz już chyba normalnie nie schodzą poniżej 1300. Musiałbyś być jednak pewien, że to dobra szkoła i potrafią uczyć szybciej. Osobiście wolałem normalny tryb.

czerław3

Posty: 12