Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szkoły jazdy w warszawie - POMOCY!!

Szkoły jazdy w warszawie - POMOCY!!

Witam Was.

Mam pytanie, czy ktoś zdawał na prawo jazdy w warszawie i czy znacie jakieś porządne szkoły, gdzie jest wysoka zdawalność egzaminów. Naczytałem się, że w Warszawie nie jest łatwo.

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Iwona3

Posty: 15

 
Mnie nie wydaje się, by było trudniej w Warszawie. W każdym mieście istnieje ryzyko, że nie zdasz za pierwszym razem egzaminu, ale ważne jest na jakich instruktorów trafisz. Życzę oczywiście powodzenia w uzyskaniu prawa jazdy w warszawie i mniej pesymistycznego myślenia.

helloo333

Posty: 15

 
Ja kończyłam kursy nauki jazdy w warszawie w szkole http://www.kameleon.waw.pl. Jestem z niej zadowolony, bo tak naprawdę bardzo się obawiałem, a nie było czego. Egzaminy zdałem za pierwszym razem. Polecam więc nie szukać nigdzie dalej. Ceny do przyjęcia.

Szaju

Posty: 21

 
Ja nie odbywałam kursu nauki jazdy w warszawie. Mam jednakże porównanie ze znajomymi z Warszawy. I chyba za mnóstwo różnic nie ma. Efekty zależne są raczej od tego, na jakiego instruktora trafisz, a nie w jakim mieście robisz prawko.

Mr Frog

Posty: 24

 
Mnie było prosto zdać nową teorię, za pierwszym podejściem. Przy praktycznym zeżarł mnie stres i kosztowało mnie to na nieszczęście dodatkową kasę i jazdy doszkalające w warszawie. Jak się człowiek dobrze przygotuje do teoretycznej części to faktycznie nie jest źle

Budowlaniec

Posty: 25

 
O instruktorach, którzy zajmują się nauką jazdy w warszawie można poczytać w necie opinie. To najlepsza forma wybrania najlepszego. Ja w swoim mieście też tak zrobiłam. Dlatego trafiłam na profesjonalistę, który po drugie kochał to, co robił. Być może tylko dlatego udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem.

Miluśkooo2

Posty: 18