Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szkolenia

Szkolenia

Witam. Szukam dobrej firmy szkoleniowej która w fajny, skuteczny sposób prowadzi coaching sprzedażowy w terenie. Z kim można się dogadać, kto rzetelnie zrobi taki projekt....

alek44

Posty: 8

 
Dużo zależy od programu szkolenia i podstaw metodologicznych ale nie mniej od samego prowadzącego, są ludzie którzy przykuwają uwagę i tacy którzy człowieka uśpią w 5 minut ;P

CAUCHETWERE

Posty: 21

 
Sporo praktycznej wiedzy wyniosłem tak naprawdę z kilku szkoleń na jakich byłem a na większości to jednak te zyski intelektualne były na poziomie bliskim zeru.

dagmarka56

Posty: 14

 
Szkolimy się ostatnimi czasy w Delta Training, odpowiada mi tutaj na pewno tematyka szkoleń, bo realizują zagadnienia których inne firmy w ofercie nie mają i które się bezpośrednio przekładają na wzrost efektywności pracy w firmie. Ładnie podzielone w kategorie tematy szkoleń są na https://deltatraining.pl.

Krzyhmoin

Posty: 6

 
Przede wszystkim to firma wykonująca szkolenie powinna na starcie cały program przedstawić, jak to będzie krok po kroku wyglądało, w jakich ramach czasowych się zamknie itp. Nie jest to wcale norma...

matek562

Posty: 15

 
Jak dla mnie to szkolenia tylko wtedy mają sens jak podnoszą umiejętności, już na tym etapie to teoria jest potrzebna w minimalnej ilości albo wcale, w szkołach niech uczą teorii i regułek.

warter88

Posty: 11

 
W dzisiejszych czasach to ludzie mają trochę hopla na punkcie szkoleń, ale też mnie to nie dziwi bo konkurencja jest duża, a kto się nie rozwija tego łatwo branżowi rywale potrafią przegonić, walka o klienta jest na całego ;)

edyta123

Posty: 11

 
Fajnie jak podczas szkoleń jest interakcja z prowadzącym, a nie bierne słuchanie, no i też dużo pracy na konkretnych życiowych przykładach się sprawdza, człowiek lepiej przykłady zapamiętuje.

Budowlaniec

Posty: 25

 
Można fajnie tematy szkoleń teraz wyłowić w ofertach różnych firm, nie trzeba się ograniczać do oklepanych i banalnych wariantów ale postawić na coś bardziej nowatorskiego, innowacyjnego a w biznesie jaki by nie był innowacja jest ważna tak samo.

ania999

Posty: 16

 
Dopóki byłem szeregowym pracownikiem to szkoleń za dużo nie było dla mnie ale jak awansowałem na menadżera to się zaczęła prawdziwa lawina, były takie miesiące że więcej na szkoleniach siedziałem niż w robocie..

edyta123

Posty: 3