Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

aparaty słuchowe w Lublinie, szukam

aparaty słuchowe w Lublinie, szukam

Potrzebuje się zgłosić do audiologa w Lublinie. Polecacie kogoś, kto się na tym zna. Prawdopodobnie będzie mi potrzebny aparat słuchowy, ale nie wiem. Chce to sprawdzić i chce trafić do jakiegoś specjalisty.

Bankowy

Posty: 1

 
Wybór aparatów słuchowych w Lublinie w jednej z firm jest ogromny. Najpierw badają, co się dzieje, a następnie dopasowują stosowny model, który sprawi, iż zaczniemy słyszeć lepiej.

pawel253

Posty: 16

 
Mam aparat ze słuchawką i działa niezmiernie dobrze. Nie widać go tak mocno, ale za to daje efekty, na jakich mi zależało. Dospawali mi go specjaliści od protetyki słuchu z Lublina i Wam ich też gorąco polecam.

Oct714

Posty: 20

 
Dawniej takie aparaty były mnie estetyczne, ale dzisiaj, jeśli ma się pieniądze to można dopasować bardzo nowoczesny i dyskretny model. Właśnie taki mam i na co dzień z niego korzystam.

Ciapek

Posty: 4

 
Mnie badanie słuchu w Lublinie wykonali www.oto-medyk.pl/wybor-akcesoriow i jestem usatysfakcjonowany. Wszystko działa jak należy. Mam wewnętrzy schowany aparat.

Babeczka

Posty: 4

 
Zamawiałem aparat słuchowy w Lublinie i jestem zaspokojony. Mam taki montowany za uchem. Jest mało widoczny, natomiast daje rade. Jestem zaspokojony.

Cybooor

Posty: 3

 
Moja ciotka nosi aparat słuchowy, natomiast jakiegoś starszego typu. Nie za mnóstwo jej to daje albo ma słabe baterie. Nie wiem. Ma już swoje lata to może nie chce wielu rzeczy słyszeć. U nas w rodzinie problemy ze słuchem ma mnóstwo ludzi, natomiast mało, kto zakłada aparat. Mało, kto chodzi tez na profesjonalne badania.

namok

Posty: 9