Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

psychoterapeuta online, polecicie ?

psychoterapeuta online, polecicie ?

Znajomy mówił, że cos o gabinecie terapii online znacie takie miejsce? Polecacie je? Mam mały problem i widzę, że sam raczej z jego rozwiązaniem sobie nie poradzę. Potrzebny mi jakiś specjalista.

Lalka

Posty: 1

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy fachowców, niemniej jednak dużo osobom by się to przydało. Szczególnie tym, jakich mijam jadąc samochodem do pracy.

Yuri20

Posty: 3

 
Korzystam z platformy terapeutycznej na tej stronie https://rozwiazaniaistnieja.pl i jestem zadowolony. Bez wychodzenia z domu wracam powoli do normalności. Trochę mi to zajęło, lecz rzeczywiście było należałoby.

waleria

Posty: 6

 
Moje dziecko sprawia mi też problemy, ale jakoś ostatnio mu przeszło. Powoli z tego wyrasta, ale wiem, że brata syn niestety źle skończył, bo rodzice nic z tym nie zrobili. Gdybym widział, że dzieje się coś nie tak z dzieckiem i jest to poważne to od razu udałbym się z tym do psychologa. Nie ma, na co czekać.

beata77

Posty: 9

 
Wolę chodzić na prawdziwe spotkania niż rozmawiać poprzez Internet. Nie przemawia do mnie taka metoda, natomiast wiem, iż jest coraz niezwyklej znana wśród znajomych.

Lizusek45

Posty: 3

 
Jeżeli mam kłopot to zgłaszam się na psychoterapię online. Pomagają mi i mam kłopot rozwiązany. Sam sobie nie radze, zatem wole korzystać z pomocy kogoś, kto będzie w stanie mi udzielić rad.

Marioleczka

Posty: 4