Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

przewozy do Niemiec, która firma ?

przewozy do Niemiec, która firma ?

Jadę do Niemiec zbierać szparagi i nie wiem czy warto jechać busem czy może autobusem? Wiem, że wiele osób jeździ do pracy zagranice i może ktoś znalazłby się, co mi doradzi? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Wiśniak45

Posty: 1

 
Trasa jest nużąca, bo do Bremen sporo godzin się jedzie. Wszystko też zależne jest od towarzystwa i nastroju. Najlepiej mieć telefon, Internet i można, jakość miło spędzić czas na graniu albo oglądaniu filmów. Zawsze tak robię i trasa mija mi w miarę szybko.

djramu

Posty: 2

 
Jeszcze nigdy busem nie jeździłem to trudno mi się wypowiedzieć. Przyzwyczajony jestem do swojego pojazdu, natomiast naprawdę na wyjazdy do Bremen trzeba mnóstwo kasy na paliwo. Mało się to będzie opłacało jednej osobie. Nie zawsze bezproblemowo jest zorganizować większą grupę, dlatego busy są o mnóstwo tańsze.

namok

Posty: 2

 
Mnie trasa zawsze denerwuje, bo jedzie się i jedzie. Na szczęście jak jadę do pracy sezonowe to mało, kiedy wracam w trakcie pracy. Te dwa razy busem w roku jakoś można wytrzymać, ale gdybym miał tak wracać raz w miesięcy to nie dla mnie. Chyba bym zrezygnował z takiej pracy w Niemczech czy innym kraju.

090913123

Posty: 22

 
Jazda swoim samochodem ma sens, jeżeli jedziecie w komplecie. Wtedy, jako tako te koszty wychodzą, ale sam jak ktoś jedzie to nie ma to żadnego sensu. Przerabiałem to.

Wojciech24

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o busa do Niemiec z zachodniopomorskiego to polecam tę firmę https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Oni są bardzo dobrzy i na wszystko przygotowani. Mają bardzo niskie ceny, a nawet trafiają się oferty promocyjne.

Jimer66

Posty: 3

 
Busów jeździ bardzo dużo na trasach do Niemiec, ale i dalej. Jeśli ktoś chce jechać do pracy to na spokojnie znajdzie busa dla siebie. Ceny są bardzo różne, bo inaczej będzie liczona trasa do Berlina, a inaczej do Bremen. Trzeba to sprawdzić i wtedy przekonamy się jak to wygląda. Na pewno wyjdzie taniej niż autem.

Marioleczka

Posty: 9

 
Przeliczałem inne środki transportu, ale bus wychodzi najtaniej. Raz samochodem można do pracy pojechać, ale na dłuższą metę w żaden sposób to nam się nie będzie opłacało. Po prostu szkoda na auto pieniędzy.

epaepa33

Posty: 2

 
Zawsze wybieramy taką firmę przewozową żeby miała komfortowe busy. Wtedy trasa mija przyjemniej i nawet nie wiem, kiedy, a jestem już na miejscu. Oczywiście wybieram firmę, która zatrudnia najlepszych kierowców.

namok

Posty: 6

 
Od paru lat wybieram busa, bo firma po mnie przyjedzie do domu, zawożą mnie dokładnie tam gdzie chce. Lepiej mieć już nie można. Nie interesuje mnie paliwo, parkowanie i różne opłaty. Bus jest najlepszy, zatem wszystkim mogę takie rozwiązanie polecić.

Diuszek45

Posty: 6