Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

czyszczenie i impregnacja skór Łódź, polecicie ?

czyszczenie i impregnacja skór Łódź, polecicie ?

Czym zajmuje się firma oferująca detailing w Łodzi. Dużo o tym słyszałem, niemniej jednak nie bardzo wiem, co oni dokładnie robią? Może być się do nich zgłosił? Mam starsze auto i lakier jest do odnowienia, wobec tego pytam.

Klarka23

Posty: 1

 
Podoba mi się samochód, który świeci się z daleka. Na razie dbam o wnętrze samochodu, ale przyjdzie czas na zrobienie korekty lakieru w Łodzi.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Nie mam czasu dbać o samochód. Naprawy robię, bo muszę, ale lakier czy wnętrze? Mycie mi wystarcza i jesteśmy zadowolony. Nie jestem estetą, a samochód to dla mnie środek transportu jak każdy inny. To nie jest moja wizytówka jak żona.

23-Obert

Posty: 19

 
Byłem na korekcie lakieru w Łodzi i jestem zadowolony. Firma naprawdę wie jak to się robi. Nie kosztowało mnie to wcale dużo, a lakier wygląda jak nowy. Musze jechać do nich żeby mi wnętrze zrobili.

Fiflek

Posty: 7

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi wykonała firma http://dollarcar.pl i efekt jest niesamowity. Polecam ich, bo naprawdę znają się na wszystkim. Pomogli niezwykle.

benia32

Posty: 20

 
Podoba mi się samochód, który świeci się z daleka. Na razie dbam o wnętrze pojazdu, natomiast przyjdzie czas na zrobienie korekty lakieru w Łodzi.

Kitas

Posty: 14

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi kładła jedna z firm. To wcale nie jest takie łatwe. Można niby powlokę kupić, ale samemu się tego tak nie zrobi. Lepiej to zlecić komuś, kto ma w tym duże doświadczenie.

Lupusx

Posty: 9

 
Mam nowy samochód, ale ma powłokę ceramiczną, albowiem chce żeby ten kolor zachował się na zawsze, a przyjemniej na czas, kiedy ja nim jeżdżę. Polecam dbanie o auto.

dmanuss

Posty: 3

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi kładła jedna z firm. To wcale nie jest takie łatwe. Można niby powlokę nabyć, ale samemu się tego tak nie zrobi. Lepiej to zlecić komuś, kto ma w tym duże doświadczenie.

Matusiński

Posty: 2

 
Próbowałem dawniej z woskiem, prałem tapicerki, ale efekt nie był za dobry. Strąciłem tylko czas, dlatego jeśli teraz wykonuje detailing w Łodzi w jednej z firm. Odstawiam im auto na cały dzień i czekam na efekty ich pracy. Robię to rzadziej niż raz na rok, dlatego mogę sobie na takie koszty pozwolić. Polecam.

mirekp2005

Posty: 19