Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

projektowanie stron Łódź, dobra firma ?

projektowanie stron Łódź, dobra firma ?

Szukamy firmy tworzącej strony w Łodzi. Zależy mi na nowoczesnej stronie z CMS i innymi dodatkami. Korzystał ktoś z jakieś oferty? Macie kogoś na oku, kogo z czystym sumieniem mi polecicie?

opert34

Posty: 1

 
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że odkąd mam stronę internetową to klientów mi przybyło. To, dlatego polecam zakładanie nawet prostej strony internetowej, albowiem to czysty zysk dla nas.

Gucio

Posty: 6

 
Mam mała firmę i na stronę się nie zdebetowałem. Na brak klientów nie narzekam, działam bardziej lokalnie i wszyscy o mnie wiedzą. Poza swój rejon nie wychodzę, bo nie mam na to czasu. Może kiedyś trzeba będzie, lecz na dzisiaj raduję się z tego wszystko, co mam. Każdy musi sam zdecydować, co lepsze dla niego.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nie za dobrze wspominam czas, kiedy chciałem sam tworzyć strony internetowe. Korzystałem z jakiś darmowych programów i szablonów, natomiast to było jedno gigantyczne nieporozumienie. Musiałem i tak zlecić tworzenie strony firmie z dużym doświadczeniem.

CAUCHETWERE

Posty: 21

 
Była jakaś firma oferującą projektowanie stron w Łodzi. Musze poszukać w swoich mailach to podeśle namiary do nich. Znają się na tym bardzo dobrze, bo kilkoro moich znajomych z ich usług korzystało. Mają oferty i dla małych firm i dla dużych. Na wszystko są przygotowani bardzo dobrze.

Antekkk

Posty: 2

 
Mam działalność jednoosobową i stronę posiadam. Zamówiłem ją w firmie https://www.icp.info.pl, bo według mnie najlepiej się na wszystkim znają. Jestem z nich zadowolony.

Krakus

Posty: 32

 
Nie ma m strony internetowej także się nie wypowiem. Wiem, że są darmowe szablony, ale żeby z nich korzystać to trzeba zachować stopkę i coś tam jeszcze. Na firmową stronę to raczej nie wypadałoby najlepiej. To ma być przecież wizytówka firmy.

gregcie@

Posty: 24

 
Na początku miałem małą stronę internetową, ale z biegiem czasu dodałem na niej opis firmy, cennik i galerię. Zauważyłem, że to pomogło, albowiem klienci traktują mnie dziś bardziej wiarygodnie i sporo na tym zyskałem.

Penio

Posty: 14

 
Według mnie każdy winien zajmować się tym, na czym się zna. Jest od tego firma tworząca strony www i trzeba się do nich zgłosić. Dajmy im też zarobić.

EQP

Posty: 4