Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

tworzenie stron internetowych Rybnik, szukam !

tworzenie stron internetowych Rybnik, szukam !

Czy tworzenie sklepu internetowego jest łatwe? Mam chęć zrobić to sam, ale nie wiem czy warto się za to brać? Słyszałem, że mogą być problemy ze stworzeniem czegoś wartościowego? Co o tym sądzicie?

Diuszek45

Posty: 1

 
Gdyby stworzenie sklepu internetowego było takie łatwe to nikt by projektów nie kupował. Jeśli zaczniecie to robić to przekonacie się, że to bardzo, ale to bardzo trudne zadanie. Czasami lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i to jest właśnie taki czas.

Darjusa

Posty: 2

 
Nie znam się na stronach, lecz zleciłem projektowaniu sklepu internetowego i jestem zadowolony. Firma pomogła mi w prowadzeniu sklepu, dodali nawet trochę produktów i opisów.

codePerformance

Posty: 14

 
Osobiście projektowanie stron internetowych w Rybniku zleciłem firmie https://4adstudio.pl i jestem zadowolony. Mają przystępne ceny i dużo pakietów do wyboru. Według mnie są najlepsi, dlatego skontaktowałem się z nimi.

matek562

Posty: 10

 
Stworzyłem sobie pojedynczą stronę i trudno nie było, niemniej jednak na większy projekt nikt mnie nie namówi. Tyle ile ja się nad tym napociłem to dziękuje i wiecej nie skorzystam. Lepiej wydać parę groszy na stronę internetową i niech się zajmie tym specjalista.

radek

Posty: 5

 
Można skorzystać z gotowych szablonów stron www, ale to oryginalne na pewno nie jest. Jeśli ktoś nie ma zbyt dużych wymagań to na pewno warto takie rozwiązanie wziąć pod uwagę. Projekty są darmowe i można je dowolnie zmieniać pod warunkiem zachowania stopki autora. Sam wolę mieć stroną stworzoną przez kogoś niż darmową.

MisiekKce

Posty: 20

 
Pojedynczą stroną można stworzyć bardzo łatwo, a im mamy mniejsze wymagania tym jest to łatwiejsze. Złożony projekt jak sklep to już inna bajka.

maniek

Posty: 4

 
Gdyby stworzenie sklepu internetowego było takie bezproblemowe to nikt by projektów nie kupował. Jeżeli zaczniecie to robić to przekonacie się, iż to niesłychanie, niemniej jednak to niesłychanie uciążliwe zadanie. Czasami lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i to jest właśnie taki czas.

adamczykkk00

Posty: 10