Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

projektowanie stron www Zgierz, która firma ?

projektowanie stron www Zgierz, która firma ?

Oferuje ktoś projektowanie stron www w Zgierzu? Chodzi mi o firmę z bardzo dużym doświadczeniem, która zna się na tym, co ma robić? Cena nie jest ważna, ale jakość usług już tak. Czekam na propozycje.

Facio

Posty: 2

 
Pojedynczą stronę to można w chwile zrobić samemu. Opisujecie ofertę, dodajecie adres i telefon i po sprawie. Jeżeli ma mieć więcej podstron, galerie, filmy i różne cuda to wówczas trzeba zgłosić się do firmy, jaka się tym zajmuje. Oni wykonają projekt o sporo lepiej.

Lupusx

Posty: 16

 
Jeśli toś chce zamówić stronę www w Pabianicach to firma http://icp.biz.pl jest w stanie pomóc. Mają strony wizytówki jak i mają sklepy internetowe. Zasadniczo mają dokładnie to wszystko, czego nam najbardziej trzeba.

domrrrr

Posty: 2

 
Zlecałem w wielu przypadkach projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, jaka jest w tym faktycznie niezmiernie dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, albowiem przecież może nam coś nie pasować.

korasek

Posty: 2

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, ale jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

labuh

Posty: 10

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, niemniej jednak jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

timonnn

Posty: 36

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, jaka o sporo lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic wiecej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

andrew66

Posty: 4

 
Pojedynczą stronę to można w chwile zrobić samemu. Opisujecie ofertę, dodajecie adres i telefon i po sprawie. Jeśli ma mieć więcej podstron, galerie, filmy i inne cuda to wtedy trzeba zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Oni wykonają projekt o wiele lepiej.

Yuri20

Posty: 3

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zaspokojony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

Jarko445

Posty: 3