Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

praca tester oprogramowania, polecicie ?

praca tester oprogramowania, polecicie ?

Czy praca PHP jest tylko w domu czy można też być w biurze? Lubię pracować w domu i nie wiem czy tak można czy nie? Są osoby, które pracują, w jako programiści i mi powiedzą jak to wszystko wygląda?

klarka

Posty: 1

 
Wszyscy moi znajomi nie mają wyższego wykształcenia. Mnie pracodawca pytał o to, którą mam wiedzę i doświadczenie. Musiałem się wykazać. W tej branży jest tak, że albo studiujesz albo zdobywasz cenne doświadczenie. Wybrałem to drugie i jestem niesłychanie zadowolony.

szpiczek45

Posty: 21

 
Jeśli interesuje Was praca C# to niezwykle mnóstwo propozycji znajduje się na stronie https://work4.dev. W wielu przypadkach sprawdzam, co mają, bowiem rozwój to również zmiana pracy. Nie chce siedzieć cały czas w tym samym miejscu.

e_petelka

Posty: 7

 
Teoretyczne praca testera oprogramowania jest prosta. Nie zawsze jednak tak jest. Wszystko zależne będzie od tego, co tak faktycznie mamy sprawdzać i analizować?

bertys

Posty: 8

 
U nas w firmie jedni na programowaniu zarabiają dużo, a inni mniej. Czym to jest podyktowane? Przede wszystkim tym, że liczy się to, co potraficie robić. Osoby z dużą wiedzą są niezastąpione i wtedy otrzymują wysokie wynagrodzenie żeby nie pomyślały o tym, że mają odejść. Pozostali są zawsze do zastąpienia.

Yuri20

Posty: 7

 
Na pewno w tej pracy przyciągają zarobki, które są o wiele wyższe niż w innych zawodach. Niestety, ale ta praca wymaga poświecenia, dlatego trzeba się na to nastawić. Nie kończy się po wyjściu z biura czy wyłączeniu komputera. Cały czas o niej myślimy, dlatego trzeba być odpornym na stres. Nie każdy ma takie predyspozycje.

Nowa

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o zarobki to programista zarabia tyle na ile pozwalają mu jego umiejętności. Jeden zarabia dziesięć tysięcy pln, a inny połowę tego. Doświadczenie i wiedza są niesłychanie przydatne, zatem każdy pracodawca zwraca na to spostrzeżenie. Należałoby, wobec tego postawić w pierwszej kolejności na swój rozwój, a będą z tego efekty.

matek562

Posty: 24

 
Od lat mam pracę C++ i nie narzekam. Ma to swoje wady i zalety, ale jeśli ktoś czuje się w tym dobrze to powinien w tym kierunku podążać.

Miki

Posty: 2

 
Na temat pracy programisty można napisać dużo pracy i książek. Każdy w przeciwnym razie do tego podchodzi. Jedni mówią, że praca C++ to ich marzenie, a inni nie.

Misieczek

Posty: 12

 
Pracuje w domu od początku. Przyzwyczaiłem się i mnie odpowiada. Wiem, że można pracować i w domu i w firmie. Wszystko zależne jest od warunków, jakie szefostwo ustala.

Boss

Posty: 25