Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

informatyk, polecicie ?

informatyk, polecicie ?

Proszę mi powiedzieć, czy programiści zajmujący się tworzeniem stron internetowych, różnią się czymś od zwykłych informatyków?

gruszk56

Posty: 1

 
Korzystałam nie raz z pogotowia komputerowego i powiem wam, że usługa była bardzo szybko. W ciągu godziny specjaliści przyjechali, naprawili mi komputer na miejscu. A co najważniejsze cena za usługę nie była jakaś kosmiczna.

matek562

Posty: 13

 
Tyle razy już korzystałam z usług pogotowia komputerowego i jestem bardzo zadowolona. Pomagali mi przy naprawie komputerów, drukarki, skanera, a także zajmowali się odzyskiwaniem ważnych danych.

Anno Domini

Posty: 10

 
Informatyk rozwiąże mnóstwo spraw komputerowych. Jednakże jeżeli potrzebujesz kogoś do własnej firmy to stawiałbym na doświadczoną firmę od IT. Ja korzystam z usług http://sas-media.pl, które są na niezwykle wysokim poziomie.

Yuri20

Posty: 4

 
Opieka IT jest niezmiernie ważna dla osób, jakie prowadzą własną firmę. Czasem pojawiają się takie kłopoty, których nie da się rozwiązać samemu.

suderuss3

Posty: 4

 
Korzystam z obsługi informatycznej firm i jestem zadowolony. W kryzysowych sytuacjach, potrafią w szybkim tempie naprawić problem. Miałem kilka takich sytuacji i to właśnie oni spisali się na medal.

Dzidzia

Posty: 31

 
W mojej firmie nie potrzebujemy informatyka, wszystkim zajmuje się zewnętrzna firma, która świetnie radzi sobie ze wszystkim, a my nie musimy się o nic martwić.

74erns

Posty: 11

 
Sporo firm zajmuje się kompleksową opieką IT. Należałoby jest odszukać firmę, która mieści się niedaleko Ciebie. Ja właśnie znalazłem i zajmuję się ona obsługiwaniem strony, sieci, serwerów. Mam właśnie wszystko na czym mi najniezwyklej zależało.

WielkiBO

Posty: 4

 
W mojej firmie nie wymagamy informatyka, wszystkim zajmuje się zewnętrzna firma, która znakomicie radzi sobie ze wszystkim, a my nie musimy się o nic martwić.

mniszek_01

Posty: 3

 
Pogotowie komputerowe świetnie się sprawdza w firmach, w jakich mamy stacjonarne komputery lub inne urządzenia, które ciężko jest przetransportować.

Niciuśś98

Posty: 2