Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

sprzedaż domków letniskowych, jaka firma ?

sprzedaż domków letniskowych, jaka firma ?

Znacie jakiś fachowych producentów, którzy produkują i sprzedają eko domki? Chodzi mi o konstrukcję drewniane z najwyższej jakości drewna. Domek ma mi służyć przez kilkanaście lat, więc chce tylko sprawdzone firmy.

mustafus

Posty: 1

 
Jeśli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, iż nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są przeważnie tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

alek44

Posty: 5

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

neimar10

Posty: 11

 
Dużo jest firm, które oferują sprzedaż domków letniskowych. Na Twoim miejscu wybrałabym firmę ze swojego województwa. Częto sam transport dużo kosztuję, rzadko znaleźć firmę, która oferuje transport za darmo.

Fanatyk

Posty: 32

 
Bardzo mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są troszkę droższe od tych sezonowych, lecz tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

Kizakkk

Posty: 6

 
Powiem Ci, że ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, dlatego posłuży nam przez wiele lat.

Wojciech24

Posty: 3

 
Mogę Ci polecić nowoczesny domek letniskowy od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Jestem bardzo zadowolona, domek jest piękny. Ja wybrałam z dużym tarasem. Można posiedzieć w słoneczku i wypić swoją ulubioną kawę na dworze.

wieslawek

Posty: 17

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest bardzo funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego bardzo dużo, ofertę znalazłam w internecie.

luluś45

Posty: 6