Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

domy Słupsk, oferta

domy Słupsk, oferta

Szukam domu na sprzedaż w Słupsku bez pośredników. Jest możliwe znalezienie kogoś takiego? Nie chce płacić jakieś firmie prowizji, bo to wcale tak mało nie wychodzi. Wolę bezpośrednio pójść do dewelopera i się dogadywać.

ChosenOne

Posty: 1

 
Na pewno domy w Słupsku do sprzedania ma ten deweloper http://www.familia.nieruchomosci.pl. Firma rzetelna i kompetentna. Znajomy u nich dom kupował i jest zadowolony.

Klakier

Posty: 2

 
Przecież domów na sprzedaż w Słupsku jest niezmiernie duża. Wystarczy troszkę poszukać, a odszukasz. Nie mówię jedynie o używanych domach, niemniej jednak o nowych. Inwestycji jest faktycznie niezmiernie i każdy coś znajdzie.

urszulka

Posty: 8

 
Jest firma, która oferuje domy na sprzedaż w słupsku bez pośredników. Znajomy kilka miesięcy kupował dom i mówił, że cena jest niska. Dowiemy się, u kogo i dam znać. Byłem w domu i ładnie się prezentuje. Widać, że wszystko solidnie wykonane i nie miał mój znajomy praktycznie żadnych uwag, co do domu.

Eksperttt45

Posty: 2

 
Nie chciałbym mieszkać w domu. Koszenie trawy, palenie w piecu. To nie dla mnie. Wolę bloki i mam problem rozwiązany. Przychodzę jest ciepło miło i bardzo przyjemnie. Komfort użytkowania ma dla mnie znaczenie, dlatego mieszkanie nie ma sobie równych.

namok

Posty: 6

 
Mam stary dom z cegły i ma się dobrze. Te nowe mnie nie przekonają. Dla mnie to nie wygląda najlepiej, ale wiem, że teraz tak się buduje. Jeśli miałbym kupować dom to tylko nowy, bo jednak stary to ciągłe remonty i duże ryzyko, a po co mi to?

Mateusz Borgosz - komineczek.pl 828 10 0

Posty: 1

 
Mam stary dom z cegły i ma się dobrze. Te nowe mnie nie przekonają. Dla mnie to nie wygląda najlepiej, ale wiem, że teraz tak się buduje. Jeśli miałbym kupować dom to tylko nowy, bo jednak stary to ciągłe remonty i spore ryzyko, a po co mi to?

mirekp2005

Posty: 9

 
Od pokoleń mieszam w bloku i nie wiem czy udałoby mi się w bezproblemowy sposób przestawić na dom. Pracy przy domu zawsze jest niezwykle sporo, a tak to kończę swoją pracę i mogę leżeć i praktycznie nic nie robić. Polecam.

pawel253

Posty: 5

 
Dom daje więcej możliwości, bo można otworzyć jakaś firmę albo warsztat. Sam tak korzystam i pracuje i mieszkam wtedy u siebie. Mnie się bardzo podoba.

propek1

Posty: 13

 
Nie stać mnie na dom, a tym bardziej nowy, dlatego nie doradzą w tej kwestii. Na pewno znajdzie się jakiś deweloper w Słupsku, który chętnym daje najlepszej warunki. Na razie nie jestem tym zainteresowany, dlatego niech inni się teraz wypowiedzą.

Babeczka

Posty: 27