Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

projektant wnętrz gdynia, opinie

projektant wnętrz gdynia, opinie

Brakuje mi jakiś interesujących elementów wystroju w salonie i nie wiem czy jest jakiś dekorator wnętrz w Gdyni, który jest chętny do pomocy? Macie namiary na kogoś profesjonalnego? Czekam.

Mariusz

Posty: 1

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, bo one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, ale też zdarzają się specjaliści w tej branży.

serum56

Posty: 10

 
Zamówiłem projektantów wnętrz z trójmiasta z tej strony https://duszynska.com.pl. Najpierw było darmowe spotkanie i uzgodniliśmy jak nasza współpraca ma wyglądać. Mnie się podobało i efekt pracy jest super.

CHatka-eKo

Posty: 17

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, albowiem one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, ale też zdarzają się specjaliści w tej branży.

@_yyy111

Posty: 6

 
Próbowałem się trochę uczyć projektowania, ale to nie jest takie łatwe zadanie, na jakie wygląda. Jeśli ma się talent i wizję w swojej głowie każdego pomieszczenia to można się tym zajmować. Mnie trudno się realizuje projekt gdzie jest dokumentacja techniczna, a co dopiero jak mam coś sam wymyślić.

Misieczek

Posty: 9

 
Wybrałem firmę od projektowania wnętrz z Gdyni i stanęli na wysokości zadania. Projekt i wizualizacja 3D są na bardzo wysokim poziomie. Podoba mi się takie rozwiązanie. Zaletą jest to, że powstał projekt nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Laleczka

Posty: 2