Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tarasy Wrocław

Tarasy Wrocław

Szukam wykonawcy, który będzie w stanie pomyśleć o rozwiązaniach na taras i następnie będzie w stanie je wprowadzić w życie. Najlepiej jakaś opcja, w ramach której na tarasie będzie ułożona deska, wydaje mi się, że to będzie najlepsza opcja. Ewentualnie może deska kompozytowa, bo z tego co słyszałem to sporo osób sobie to rozwiązanie chwali.

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Z mojej strony mogę podpowiedzieć Tarasy Wrocław. Korzystałem z ich oferty, sam miałem długo wyłącznie ogród z trawą, ale też tego miejsca gdzie można by spędzić czasy przy grillu czy kawie mi brakowało i zastanawiałem się czy stawiać altanę czy taras, ostatecznie właśnie za ich namową wybrałem taras, zrobiony na deskowaniu więc bez konieczności robienia wylewki. Jak dla mnie faktycznie sensowna propozycja, wydaje mi się, że każdy będzie zadowolony, bo też są w stanie doradzić. U mnie jest ostatecznie drewno, choć długo się wahałem nad deską kompozytową.

pawel253

Posty: 8

 
Z mojego doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o taras to warto zdecydować się właśnie na deskę kompozytową, ponieważ jest mniej problematyczna w utrzymaniu niż deska drewniana, która jeśli ma się dobrze prezentować to jednak koniecznie będzie trzeba zadbać o to, by w odpowiedni sposób ją pielęgnować.

Darjusa

Posty: 3

 
Faktycznie mogę potwierdzić zdanie innych, że w ogrodzie trzeba mieć miejsce, gdzie będzie można w spokoju usiąść i spędzić trochę czasu i na pewno właśnie taras będzie pod tym kątem taką dobrą propozycją, na którą warto będzie zwrócić uwagę.

Gucio

Posty: 4

 
U mnie taras drewniany się faktycznie ładnie prezentuje, ale już widzę z perspektywy czasu, że zaczyna się nieco niszczyć i jeśli nie będę dbał o jego olejowanie i dodatkowe zabezpieczenie to tak naprawdę szybko okaże się, że jednak zniszczy się i będą konieczne jakieś poważniejsze prace.

Kitas

Posty: 2

 
Jak będziesz w stanie tą chwilę czasu poświęcisz to znajdziesz ciekawe propozycje jeśli chodzi o to jak taras można będzie wykonać więc staraj się dobrze szukać i coś sensownego dla siebie znajdziesz. Warto mieć taras, który będzie także współgrał z innymi elementami wyposażenia domu i ogrodu.

matek562

Posty: 18